Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Pazar Günü Gel Filmi Türkçe Dublaj izle – 2018 Yargıç Filmleri

Film Bilgileri

Pazar Günü Gel Filmi Türkçe Dublaj izle – 2018 Yargıç Filmleri
720p

2018 drama filmleri arasında en çok tutulan filmlerden olan Pazar Günü Gel Türkçe dublaj izle filmi, farklı bir konuya sahip olmasından dolayı çok sevilen filmler arasında yer bulmuştur. Pazar Günü Gel izle filminin bütçesi 12.000.000 olarak açıklanmış ve sinemalar da 18.362.648 insan tarafından izlenmiştir.

 

Pazar Günü Gel 1080p izle

 

Filmin konusundan kısaca bahsetmek gerekirse, çok başarılı bir avukat olan ve girdği bir çok davayı kazanarak adından ülke çapında söz ettiren Carlton Pearson, sosyal hayatında oldukça şanssız bir insandır. Bir türlü şansı yaver gitmeyen bu adam sonunda kiliseye giderek burada dua etmek ve hayatının geri kalanında sosyal hayatının iyi olması için tanrıya yalvarmak ister. Salı günü gittiği kilise de bir rahip ile dertleşen Carlton Pearson, rahibin pazar günü gel demesi ile kiliseden ayrılır. Pazar günü geldiğin de ise kiliseye giden bu adam orada rahip ile karşılaşır. Birazdan bir ayin yapacağız ve sende o ayine katılacaksın der. Ayine katılan Carlton Pearson, burada da başına gelen talihsiz olaylar sonrasında tüm inancını kaybedecektir. Katıldığı ayindeki tarikat üyeleri tarafından farklı şekilde kullanılmaya çalıştığını fark ettiğinde kilise rahibi ve tarikat üyelerine dava açar. Çok tehlikeli olan bu tarikat üyeleri avukatın öldürülme emrini çoktan vermişlerdir. Kendisine koruma talep eden ve korumayı alan Carlton Pearson’un hayatı bundan sonra daha zor olacaktır. Tarikat üyeleri ile mahkeme de hesaplaşması ise tüm ülke tarafından izlenecektir. Son yılların en farklı dramatik filmlerinden olan ve Amerikan yapımı olarak karşımıza çıkan Pazar Günü Gel full hd izle filmini izlerken bir avukatın mahkemenin gidişatını nasıl değiştirdiğine tanıklık edeceksiniz.

 

2018 yılında vizyona girdikten sonra internet ortamında da en çok aranan filmler arasında yer bulan Pazar Günü Gel tek parça izle filmini sitemizden hd kalite de ve 720p olarak izleyebilirsiniz. Bu tarz dram filmlerini sevenler için benzer bir film olan Cebimdeki Yabancı adlı Türk filmi de sitemizdeki yerini almıştır.

2 yorum bulunmaktadır: "Pazar Günü Gel Filmi Türkçe Dublaj izle – 2018 Yargıç Filmleri"
  1. hzgnyl 1 Temmuz 2018, 13:56

    Süper site süper yönetim tebrik ediyorum vallahi süpersiniz admin brawo.Film zaten süper ötesi.

  2. sultan_soyer 1 Temmuz 2018, 13:56

    Pazar Günü Gel Gerçekten çok güzel ve sürükleyici bir filmdi.ayrıca sizde mükemmel iş çıkarmışsınız.ses de görüntüde mükemmeldi.emeğinize sağlık.teşekkür ederim.

Benzer Filmler