Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Paul, Apostle of Christ Filmi Hd izle – Hristiyan Yahudi Savaşı

Film Bilgileri

Paul, Apostle of Christ Filmi Hd izle – Hristiyan Yahudi Savaşı
720p

2018 yılının ilk Yahudi filmi olaran göze çarpan ve Amerika’lı yapımcılar tarafından yapılan Paul Apostle of Christ Türkçe dublaj izle filmi, esk Roma dönemlerinde Yahudi halkının nasıl zulümlere maruz kaldığını konu almaktadır. Paul Apostle of Christ izle filmi sinemalarda 16.126.264 kez izlenmiştir. Filmin bütçesi ise 2.000.000 dolar olarak açıklanmıştır.

 

Paul Apostle of Christ filmi izle

 

Filmin konusuna değinecek olursak, yeni yeni gelişmekte olan ve yayılmaya başlayan Yahudi dini, insanlar tarafından tam olarak benimsenmemiş dinlerden bir tanesidir. Her ne kadar günümüzde Yahudi olunmaz Yahudi doğulur kavramı insanlara anlatılsa da, zamanında Yahudi olması için insanlara çağrı yapıldığı bilinmektedir. Paul adında bir adam Eski Roma dönemlerinde kendisine bir mekan alır ve orasını Yahudi ibadethanesi haline getirir. İnsanları ilk başlarda dinine çağıran bu adam fazla rehavet göremeyince mekanın kapanmasından korkarak insanlara yalan vaadler sunmaya başlar. Bu vaadlere inanan insanlar akın akın Paul’ün açmış olduğu mekanı ziyaret etmeye başlarlar. Kendisini Yahudi dininin önderi olarak insanlara tanıtan ve bu şekilde kandırdığı insanlardan aldığı paralar ile geçimini sağlayan adam, Eski Roma Kralı’nın kulağına kadar gider. Hemen yayınladığı bir emir ile Paul’ün tutuklanmasını ve zindanlara atılmasını emreder. Yahudi Lideri olduğu için kendisine inanan insanlar oradan kurtulacaklarını düşünürler fakat yanılırlar. Halkın desteğini bir bir kaybeden Paul, idam edileceğini duyduğunda ise yine yalanlar ile bu işten kurtulmak için türlü oyunlar deneyecektir. Paul Apostle of Christ tek parça izle adlı filmde Yahudiliğin nasıl yalanlar ile günümüze kadar geldiği anlatılmaktadır.

 

2018 yılının farklı bir konuya sahip filmleri arasında giren Paul Apostle of Christ 720p izle adlı film hd kalite de ve tek parça olarak sitemize eklenmiştir. Buna benzer bir diğer filmimizi izlemek isterseniz Hz. Muhammed Allahın Elçisi adlı filmimize göz atabilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Paul, Apostle of Christ Filmi Hd izle – Hristiyan Yahudi Savaşı"
  1. jale 16 Haziran 2018, 16:59

    Bu arada, filmlerin görüntü kaliteleri ve sesleri harika. Emeğinize sağlık.

  2. ceyhun 16 Haziran 2018, 17:00

    elinize emeğinize sağlık sayenizde çok güzel saatler geçirdim
    Paul, Apostle of Christ keşke seriside olsa bu filmin

Benzer Filmler