Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Pastoral Amerika izle 2016 full hd türkçe dublaj

Film Bilgileri

Pastoral Amerika izle 2016 full hd türkçe dublaj
720p

Pastoral Amerika izle filmi 2016 yapımı bir dram filmi. Senenin en kaliteli filmlerinden biri olan yapımımız aynı adlı romandan uyarlanan başarılı bir film. Filmimizde; Seymour “Swede” Levov (Ewan McGregor) okul zamanlarında yıldız bir atletken, 1960’lı yıllarda başarılı bir işadamı olmuştur. Aradaki din farkına ve babasının karşı çıkmasına rağmen lise aşkı Dawn Dwyer (Jennifer Connelly) ile evlenmiş, Meredith adlı bir kızı olmuş, New Jersey’de mutlu bir hayat sürmektedir. Küçük yaşlarda kekemelik sorunu yaşayan Meredith (Dakota Fanning), büyüyünce muhalif bir kimliğe bürünmüş, Vietnam Savaşı karşıtı gösterilerde aktif olarak yer almaya başlamıştır. Bu sırada oturdukları yerin postanesinin bombalı saldırıya uğraması ve saldırıdan hemen sonra ortadan kaybolan Merry’nin bir numaralı şüpheli olarak aranmaya başlaması, Swede ve eşi Dawn’ın hayatını alt üst edecektir.

 

pastoral amerika full izle

 

Filmin oyuncu kadrosunda Ewan McGregor ,  Jennifer Connelly ,  Dakota Fanning ,  Peter Riegert ,  Rupert Evans gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise aynı zamanda filmin başrolüdne bulunan Ewan McGregor oturuyor.

 

Filimn Imdb puanı ise 6.1 gibi yüksek bir puan. 126 dakika süren filmimizi sitemizde full hd kalitesinde izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler