Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Pasifik Savaşı 2 İsyan Türkçe Dublaj 2018 izle – Robot ve Uzaylı Savaşları

Film Bilgileri

Pasifik Savaşı 2 İsyan Türkçe Dublaj 2018 izle – Robot ve Uzaylı Savaşları
720p

2018 yılının en fazla izlenen filmler arasında bulunan ve uzaylı istilasını konu alan Pasifik Savaşı 2 İsyan full hd izle filminin bütçesi yapımcıları tarafından 55.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Pasifik Savaşı 2 İsyan izle filminin gişe sayısı ise 16.737.328 kişi olduğu belirtilmiştir.

 

Pasifik Savaşı 2 İsyan 720p izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsedecek olursak, ilk istilada büyük bir kahramanlık göstererek hayatını kaybeden ve dünyanın kurtulmasında en büyük paya sahip olan Pilot Jarry’nin oğlu Jake, babasının ölümünden sonra pilotluk okulundna ayrılarak gayrimeşru işlere girer. Bunu öğrenen ablası Marlyn ise kardeşinden ayrılarak dünyaya gelebilecek ikinci saldırı için bir grup tesis kurar. Bu tesiste dünyaya gelecek bir saldırı karşısında savunma duvarları çalışması yapılmaktadır. Üretilen dev robotların kalıntılarını satarak hayatını sürdüren Jake ise, yaptığı bir iş sonrasında çetenin bir numaralı ölüm adayı listesine konur. Bu durumdan kurtulmak için ablasının yanına giden Jake başından geçen olayları anlatır. Kardeşine 2. bir şans veren Marlyn ise onu savunma duvarı için kurulan pilot ordusunun başına getirir. Pasifik okyanusunaki dalgalanmaların ardından 2. bir saldırının geldiğini anlayan insanlar ise büyük bir telaş içerisinde mahsenlerine ve sığınaklarına kaçarlar. Savunma duvarı örgütü ise dünyayi yok olmaktan kurtulmak için insanüstü bir çaba sarf edecektir. Pasifik Savaşı 2 İsyan tek parça izle filminde dünyanın kurtulması için insanların ne kadar fedakar işler yaptıklarına tanıklık edeceksiniz. Dünyanın elementleri için istila başlatan uzaylılar ise bu sefer daha büyük makineleri ile saldıracaklardır. Fakat bilmedikleri bir şey vardır. İnsan oğlu kendisine saldıranların bir kere çözdüğü zaman onları yok etmek hiçte kolay olmayacaktır.

 

Pasifik Savaşı 2 İsyan Türkçe dublaj izle filmi sinemaların dolmasında ve kuyruk oluşmasında büyük katkı sağlamıştır. Bizler de bu filmi siz değerli izleyicilerimiz için full hd ve tek parça halinde sitemize ekledik. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz The Lotus adlı filmimize göz atabilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Pasifik Savaşı 2 İsyan Türkçe Dublaj 2018 izle – Robot ve Uzaylı Savaşları"
  1. AtakanUs0353 11 Temmuz 2018, 15:17

    Pasifik Savaşı 2 İsyan filmini son derece etkileyici buldum. Bu filmi tüm arkadaşlarıma öneriyorum.

  2. nsrn_brfn 11 Temmuz 2018, 15:18

    İzlediğim en güzel filmler arasında. Etkileyici sahneleri ise oldukça başarılı. Pasifik Savaşı 2 İsyan filmini izlediğiniz zamana üzülmeyeceksiniz.

  3. ssysfakb 11 Temmuz 2018, 15:18

    Pasifik Savaşı 2 İsyan filmi izlediğim en şahane filmler arasında

Benzer Filmler