Sitemizde 57 Kategoride Toplam 707 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Paramparça 2017 Türkçe Dublaj izle – Yabancı Aşk Konulu Filmler

Film Bilgileri

Paramparça 2017 Türkçe Dublaj izle – Yabancı Aşk Konulu Filmler
720p

2017 yılının Alman filmi olarak karşımıza çıkan ve Türk yönetmen Fatih Akın tarafından yönetilen Paramparça Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Paramparça izle adlı filmi Almanya ve Türkiye sinemasında 17.493.571 insan tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Paramparça tek part izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimiz için kısaca bahsetmemiz gerekirse, Katja adında bir kadın uzun süren büyük aşkın sonrasında evlendikten hemen sonra hamile kalır. Doğumundan 1 ay sonra kocasını kaybeden bu kadın hayatını erkek çocuğuna adayarak onun bu hayatta mutlu olması için tek başına mücadele eder. Çocuğu 6 yaşına geldiği zaman onu okula yazdıran Katja, artık hayatının her noktasını düzene soktuğunu düşünmektedir. Güzel bir işi olan ve çocuğunun da artık büyüyor olması bu kadının hayata sıkı sıkı tutunmasına sebep olmaktadır. Fakat bir gün çocuğunu markete gönderen bu kadın büyük bir patlama sesi ile irkilir. Marketin önünde bir terör saldırısı gerçekleşmiştir ve ne yazık ki oğlu hala markettedir. Hemen marketin oraya koşan kadın evladının yerde parçalanmış bedenini görünce hayatı bir anda alt üst olur. Mahkemece evladının katillerinin bulunmasını talep eden bu kadın en azından acısını bu şekilde bastırmaya çalışır. Neo-Nazi’lerin yaptığı anlaşılan bu saldırı sonrasında mahkemece verilen bu kadar kadının acısını daha da artırmıştır. Mahkeme heyeti yeterli delil yok diyerek dosyayı kapatmaya karar vermiştir. Bu durum karşısında içindeki acı öfkeye dönüşen bu kadın kendi intikamını kendisi almaya karar verecektir. Paramparça tek parça izle adlı filmde bir annenin öfkesinin dünyanın en tehlikeli şeyi olduğuna tanıklık edeceksiniz. Bir anne evladı için koskoca bir terör grubuna karşı neler yaptığını izlerken gözlerinize inanamayacaksınız.

 

2017 yılının en iyi bilgilendirmek filmi olarak kayıtlara geçen ve dram filmleri arasında yeni bir çağ açan Paramparça full hd izle adlı film sitemize 720p ve tek part halinde eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Dargın Kuzenler adlı filmine de göz atabilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Paramparça 2017 Türkçe Dublaj izle – Yabancı Aşk Konulu Filmler"
  1. doktorpence 11 Temmuz 2018, 15:41

    Paramparça filmmini adamlar güzel çekmiş. Başında da türk var güzel olacak tabi

  2. Fırat 11 Temmuz 2018, 15:41

    Arkadaşımın önerdiği bir film. Alman destekliymiş. Helal olsun vallahi. Alman filmlerini de Türkler çekmeye başladı. Paramparça filmini sırf bu yüzden izledim.

  3. silenthill522 11 Temmuz 2018, 15:42

    Paramparça – In the Fade (2017) izle de gör. Nasıl güzel filmlermiş anlarsın

Benzer Filmler