Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Panipat Hint Filmi 2018 Türkçe Dublaj izle – 2018 Hindistan Aksiyon

Film Bilgileri

Panipat Hint Filmi 2018 Türkçe Dublaj izle – 2018 Hindistan Aksiyon
720p

2018 Hindistan yapımı olarak karşımıza çıkan ve izleyiciler tarafından oldukça beğenilen bir aksiyon filmi olan Panipat Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 2.900.000 dolar olarak açıklanmıştır. Panipat izle adlı film sinemalar da 2.156.268 kişi tarafından izlenerek büyük bir başarıya imza atmıştır.

 

Panipat 2018 full izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimiz için kısaca bahsetmemiz gerekirse, geçmiş yıllarda Hindistan tarafından yapılan Kurtuluş mücadelesini kazanmasının ardından kral topraklarına sahip çıkmış ve kısa zamanda halkını yeniden kalkındırmıştır. Savaşı kazanmalarına rağmen ülke de hala terör eylemleri olarak aktif olan mağlup ettikleri kişileri tek tek temizlemek için halkına söz vermiş ve bu doğrultuda tüm askeri güçlerine emir vermiştir. Ülkenin her noktasında aramalar yapan ve bu terörist olarak varlıklarını sürdürmek isteyen insanların tamamen ülkeden atılması emrini başarı ile yerine getirirler. Fakat ülkeden kaçan bu insanlar güçlerini yeniden topladıklarına Hindistan ülkesine savaş açmaya karar verirler. Bu kararın ardından Amerika’dan aldıkları destek ile istilaya başlayan bu azınlık, Amerika’nın teknoloji desteği ile hiç bir mekanik ve elektronik silahın çalışmamasından dolayı savaş adeta kılıçlı savaşa döner. Bu durum sonrasında oldukça zor durumda kalan Hindistan ülkesi, geçmiş dönemde kılıçlı yapılan savaşın kazanılmasında büyük rol oynayan ve ülkenin hala en büyük kılıç ustası olarak gösterilen Mortene’den yardım ister. Mortene ülkesinin bir kez daha zor durumda olduğunu göreren hemen o dönemdeki arkadaşları ile bir araya gelerek plan yaoar. Plan doğrultusunda yine ülkesi için savaşmaya karar verecek ve savaşa dahil olacaktır. Panipat full hd izle adlı filmin konusu da buradan sonra başlamaktadır. Mortene savaşa girdikten sonra savaşın gidişatı bir anda değişecektir. Fakat Amerika’nın tilki oyunları bitmeyeceğinden dolayı tüm teknolojileri bir anda çalıştırınca savaş işin içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

 

Son zamanlarda oldukça ilgi veren ve çok uzun çekimlere sahip olan Hint filmleri arasına adını altın harfler ile yazdıran Panipat tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir filmimiz olan Mom Hint filmini de sitemizden izleyebilirsiniz.

Yorum Yap "Panipat Hint Filmi 2018 Türkçe Dublaj izle – 2018 Hindistan Aksiyon"

Benzer Filmler