Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Pablo Escobar’ı Sevmek 2018 Tek Parça izle – Uyuşturucu Mafyası

Film Bilgileri

Pablo Escobar’ı Sevmek 2018 Tek Parça izle – Uyuşturucu Mafyası
720p

Dünyanın en büyük uyuşturucu kaçakçısı olarak bilinen ve uyuşturucu olaylarının babası olarak anılan adamin hikayesinin ele alındığı Pablo Escobar’ı Sevmek Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi tam 150.000.000 dolardır. Pablo Escobar’ı Sevmek izle adlı film sinemalar da 12.168.296 kişi tarafından izlenerek beğenilen bir film haline gelmiştir.

 

Pablo Escobar’ı Sevmek tek part izle

 

Pablo Escobar’ı Sevmek tek parça izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse,  dünyanın en büyük uyuşturucu kaçakçısı olarak bilinen Pablo Escobar, devletinde fakir halktan aldığı destek sonrasında siyasete girmeye karar verir. Katıldığı bir parti de Virginia Vallejo adındaki bir gazeteci ile sohbet eden kahramanımız, kadının kendisine aşık olması ile birlikte evli olmasına rağmen kadınla aşk yaşamaya başlar. Adamın evli olduğunu bile bile bu etkileyici ve güçlü adama aşık olan kadın ne olursa olsun Pablo Escobar’ı hayatı boyunca yanında istemektedir. Pablo Escobar’ın siyasete girme konusu Meksika’nın başındaki devlet erkanlarını korkutunca Amerika ile birlikte iş birliği yaparak bu adamı yakalamaya karar verirler. Bu durumdan haberdar olan Pablo Escobar ise kendisine bağlı olan tüm adamlarını silahlandırır. Adeta bir ordu adamı olan ve Medelli’ne halkı tarafından da desteklenen Pablo Escobar, devletine karşı savaş açmaya karar verir. Amerika ile iş birliği yapmasına rağmen devletin adamlarına karşı aylarca savaşan ve tam galip geleceği sırada adeta tüm ordusu ile devletin üzerine gelmesi sonrasında teslim olan Escobar, teslim olma sebebini ise Medellini halkının daha fazla zarar görmesini istememek olarak açıklamıştır. Onca suçtan yargılanacak olan Pablo Escobar’ın aklında ise tek bir soru işareti vardır. Aşık olduğu gazeteci onu ömrünün sonuna kadar bekleyecek midir?  Tüm bu soru işaretleri arasında yargılanan Pablo Escobar, hayatının sonuna kadar mahkum edilecektir.

 

2018 yılının dramatik aşk filmlerinden olan ve içerisindeki gerçek sahneleri ile dünyanın en büyük uyuşturucu mafya babasını konu alan Pablo Escobar’ı Sevmek full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Boule ve Bill 2 adlı filmimizi de sitemizden izleyebilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Pablo Escobar’ı Sevmek 2018 Tek Parça izle – Uyuşturucu Mafyası"
  1. sedef 19 Temmuz 2018, 21:02

    virginia’ya aşırı sinir oldum pablo escobarı haketmiyor!!!

  2. ayllin 19 Temmuz 2018, 21:05

    aşkları çok güzel ya gerçekten çok hoşuma gitti böyle filmler görmemiz gerek bizim.

Benzer Filmler