Sitemizde 57 Kategoride Toplam 707 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Oyun Sonu Kısa Belgesel 2018 izle

Film Bilgileri

Oyun Sonu Kısa Belgesel 2018 izle
720p

Ölümcül hastalıklara yakalanmış insanların hayatlarının ne kadar zor olduğunu, sağlıklı insanları anlaması gerçekten çok zordur. Bu hayatta en önemli şeyin para ya da aşk olmadığını, en önemlisinin sağlık olduğunu kaybedince anlamak kadar acı bir şey yoktur. Oyun sonu full hd izle adlı filmde sağlıklarından olmuş ve ölüm döşeğinde olan hastaların kısa kısa hayatları ve geçirdikleri 1 günleri anlatılmaktadır.

 

Oyun sonu 2018 Türkçe izle

 

Hayatları anlatılan hastaların kimisi kanser hastalığı ile savaşmakta, kimisi hepatit hastalıkları ile, kimisi de vücutlarında oluşmuş olan felçlerden dolayı yaşam savaşı vermektedir. Her hastalığın kendine göre zorlukları olduğunu, aslında sağlığı kaybetmenin hiç bir evresinin şükür edilecek bir noktası olmadığını anlayacaksınız. Özellikle kanser hastalarının en önemli ilacının gülmek ve mutluluk olduğunu bildiğimizden dolayı bu filmi çekerken hastalarımızın sevdiklerini de sürpriz olarak yanlarına getirdik. Sevdiklerini görünce yüzlerinde oluşan sevinç duygusu bu insanların hayata tutunması için bir sebep olabilir. Oyun sonu Türkçe dublaj izle adındaki bu film, insanları bilinçlendirmek ve sağlıklarına daha fazla önem vermelerini sağlamak için çekilmiştir.

 

2018 yılında vizyona giren bu film sinemalarda çok fazla izlenmese de internet ortamında 2 milyonan fazla insanın beğenesiyle karşılaşmıştır. Oyun sonu 720p izle adındaki bu filmi izlemenizi tavsiye ederiz.  Aşk içine dram karışmış olduğu El değmemiş aşk adındaki Türk filmini sitemizden izleyebilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Oyun Sonu Kısa Belgesel 2018 izle"
  1. nurcan 10 Mayıs 2018, 23:35

    Bu Oyun sonu adlı belgeseli sevdim

  2. çilekkız 10 Mayıs 2018, 23:35

    Oyun sonu izlemeli ve hayata bakış açısını belirlemeli

Benzer Filmler