Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Overlord Operasyonu 2018 Tek Parça izle – Amerikan Savaş Saldırıları Filmi

Film Bilgileri

Overlord Operasyonu 2018 Tek Parça izle – Amerikan Savaş Saldırıları Filmi
720p

2. Dünya Savaşı’nda Amerika’lıların başarılı olabilmesi için bir köye yaptıkları çıkarma sonrasında yaşadıkları gerçekleri konu alan Overlord Operasyonu full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.200.000 dolar olarak açıklanmıştır. Overlord Operasyonu izle adlı film sinemalar da 5.364.284 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Overlord Operasyonu 2018 tek parça izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, 2. Dünya Savaşı sırasın da Nazi gruplarının dünyayı tamamen rehin alma hayalleri Amerika’nın savaşa girmesi ile adeta son bulur. Bu savaşın en önemli anlarından birisi ise Amerika’lı askerlerin Normandiya’ya yaptıkları asker çıkarmasıdır. Bu çıkarma sonrasın da adeta savaşın gidişatı değişmiştir. Bir Amerika’lı subay tarafından yapılan bu plan tüm dünya da yankı uyandırmıştır. Normandiya’da Nazi askerleri ile sıcak bir çatışmaya girecek olan Amerika’lı askerler, savaşın olacağı noktanın arka kısmına yüzlerce Amerikalı askeri paraşütler ile indirmiş ve arkadan gelecek saldırı sonrasında savaşı rahatlıkla alabileceklerini düşünmüşlerdir. Bu yüzlerce asker ise Amerika’lıların adeta ölüm askerleridir. Fakat bu askerler hareket halinde bulundukları sırasında uğradıkları bir köyde gördükleri sonrasında adeta korkudan ne yapacaklarını şaşırmışlardır. Bu köy Nazi askerleri tarafından ele geçirilmiş ve bir üs olarak kullanılmaktadır. Fakat buranın bir üs olarak kullanılması askerlerin korktuğu bir durum değildir. Asıl korktukları durum köy halkını adeta bir ilaç ile zombileştirmiş ve köle olarak kullanmalarıdır. Böyle bir güce sahip olan Alman’ların eline esir olarak düşme düşüncesi bile Amerika’lı askerlerin korkudan ayaklarının tutmamasına neden olur. Bu durumu hemen komutanlarına bildiren askerler, komutan tarafından köyün alınmasının emredilmesi ile askerlerin en korktuğu şey başlarına gelmiştir. 200 kadar Amerika askeri 1000 Nazi askerinden fazla ele geçirilmiş bir köyü almanın imkansız olduğunu bile bile saldırmak zorunda kalırlar. Fakat Amerika’lı askerlerin tamamının 1 saat içinde öldürülmesi savaşın en sıcak anların da Amerika’nın bu köye atom bombası atmasına neden olacaktır. Overlord Operasyonu Türkçe dublaj izle adlı filmde atılan atom bombası ile savaşın nasıl sıcak birr hal aldığını görecek ve gözlerinizi kırpmadan bu filmi izleyeceksiniz.

 

Son zamanlar da yapılan en gerçekçi bir savaş filmi olan ve izleyenler tarafından oldukça beğenilen Overlord Operasyonu tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Vahşiler adlı filme de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap "Overlord Operasyonu 2018 Tek Parça izle – Amerikan Savaş Saldırıları Filmi"

Benzer Filmler