Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Öteki Taraf 2017 Tek Parça izle – Özcan Deniz Aşk Filmleri

Film Bilgileri

Öteki Taraf 2017 Tek Parça izle – Özcan Deniz Aşk Filmleri
720p

Özcan Deniz’in başrolünde oynadığı ve 2017 yılında vizyona giren bir aşk filmi olan Öteki Taraf full hd izle adlı film sinemalar da 1.863.783 kişi tarafından izlenmmiştir. Yapımcıların açıklamalarına göre film için ayrılan bütçe 1.900.000 TL olarak açıklanmıştır. Yapımcılığını ve yönetmenliğini yine baş rol oyuncusu olan Özcan Deniz tarafından yapılmıştır.

 

Öteki Taraf full tek part izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimiz için kısaca bahsetmemz gerekirse, çevresi tarafından oldukça sevilen bir adam olan Çetin, hem işinde hemde aile hayatında başarılı bir adamdır. Evden işe ve işten eve gidip gelen ve karısı ile çok iyi anlaşan bu adam bir gün çok iyi bir iş teklifi alır. Bu iş teklifini karısı ile paylaşan adam, karısının da desteğini alınca Sara adındaki bu kadının iş teklifini kabul eder. Fakat Sara uzun zamandır Çetin’i takip eden ve ona sırıl sıklam aşık olan bir kadındır. Kadının amacı Çetin’i işe alarak kendisine yakın olmak ve onu ayarlamaktır. Bu durumdan habersiz bir şekilde işe başlayan Çetin, Sara’nın devamlı kendisi ile yakından ilgilenmesinden dolayı kadına karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Sara ile aralarında bir yakınlaşma başlayan Cetin, bunu karısına belli etmemek için elinden geleni yapsada kadınların kuvvetli olan 6. hisleri sayesinde bu durum ortaya çıkar. Karısı ile büyük bir kavga yaşayan Çetin, sabah işe gittiğinde karısının evi terk etmesi ile büyük bir şok yaşar. Sara’ya karşı büyük ilgi duyan fakat karısını da oldukça seven bu adamın aşk üçgeni içerisinde nasıl zor zamanlar geçirdiğine Öteki Taraf tek parça izle adlı filmde tanıklık edeceksiniz. Çok aşık olduğu ve zamanında hayatının tamamını geçirmek istediği için evlendiği karısına mı yoksa daha yeni tanıştığı ve ilgi duyduğu Sara adındaki kadına mı kendisini emanet edecektir.

 

Bir Özcan Deniz klasiği olan ve sadece hayranlarının bile izlemesinin yettiği Öteki Taraf 720p izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu güzel aşk filmine benzer bir film daha izlemek isteyenler için Paramparça adlı film de sitemize eklenmiştir. Herkese iyi seyirler.

Benzer Filmler