Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Ölümcül Makineler 2018 Türkçe Dublaj izle – Yapay Zeka Bilim Kurgu Filmleri

Film Bilgileri

Ölümcül Makineler 2018 Türkçe Dublaj izle – Yapay Zeka Bilim Kurgu Filmleri
720p

2018 yılımızın en farklı türden bilim kurgu filmi olan ve gelecekte dünyanın bu halde olabileceğini konu alan Ölümcül Makineler tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 19.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Ölümcül Makineler izle adlı film sinemalar da 3.647.365 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Ölümcül Makineler 2018 gerilim filmi izle

 

Ölümcül Makineler Türkçe dublaj izle adlı bu harika bilim kurgu filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, insanların aç gözlülüklerinden dolayı insan yaşamını ve medeniyetinin yok olmasına neden olmaları, hayatı kendileri için adeta çok zor durum da olmasına neden olmuştur. Fakat insan oğlu bu hayatta her türlü koşulda yaşama ayak uyduran bir varlık olduğundan dolayı durağan şehirlerden ayrılarak kendilerine yaptıkları dev makineler üzerine binalar inşa ederek bu şehirlerin üzerinde yaşamaya başlarlar. Fakat bu yaşam tarzı insanların iki sınıfa bölünmesine neden olmuştur. Küçük makineler üzerinde yaşayan ve küçük kasabalar olarak gösterilen köylerin yada semtlerin üzerinde yaşayan insanlar devasa büyüklükteki ölümcül şehirler tarafından devamlı yağmalanmaktadırlar. En büyük şehir olarak gösterilen Londra şehri devasa büyüklükte olduğundan önüne çıkan tüm şehirleri ve kasabaları yok etmektedir. Adeta Avrupa’ya korku salan bu şehir, artık Avrupa’daki kaynakların kendisine yetmediğini düşündüğünden dolayı daha doğuya saldırma kararı alır. Fakat doğusundaki saldırabileceği ilk şehir varlığını koruyabilen ve birliğinden asla ödün vermeyen Türkiye Cumhuriyeti’dir. Her ne kadar devasa büyüklükte şehirleri olmasa da birliğin ve beraberliğin verdiği güç ile kimsenin savaş açmaya cesaret edemediği bir ülkedir. Fakat gözü dönmüş devasa Londra şehri, elindeki ölümcül makineleri ile bu ülkeye girerek tüm kaynaklarını alıp sıkıntısız bir şekilde çıkabileceğini düşünür. Fakat daha Edirne sınırlarından girer girmez dünyanın süper şehri olan İstanbul şehrinin saldırıları sonrasında çok büyük hasarlar alınca geri çekilmek zorunda kalacaktır. Artık olduğu yer bağımlı kalmama konusunda kararlı olan Türkiye’nin saldırıları ise Avrupa’ya korku salmaya başlayacaktır.

 

2018 yılının en iyi bilim kurgu filmi olan ve Türklerin ne olursa olsun hayatta her zaman güçlü kalacaklarını beyaz perdeye aktaran Ölümcül Makineler full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Suspiria adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Yorum Yap "Ölümcül Makineler 2018 Türkçe Dublaj izle – Yapay Zeka Bilim Kurgu Filmleri"

Benzer Filmler