Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Oldu mu Şimdi Sansürsüz Full izle – 2017 Türk Komedi Filmleri

Film Bilgileri

Oldu mu Şimdi Sansürsüz Full izle – 2017 Türk Komedi Filmleri
720p

Son yılların yapılmış en güzel Türk filmlerinden olan ve zengin olan insanlara büyük balıkların yaniş mafyaların nasıl çökmeye çalıştıklarını konu alan Oldu mu Şimdi sansürsüz izle adlı filmin bütçesi 1.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Yapımcıların yaptıkları bir diğer açıklamaya göre Oldu mu Şimdi izle adlı film 1.768.379 insan tarafından sinemalar da izlenmiştir.

 

Oldu mu Şimdi tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, bulundupu mahallede delikanlılığı ile ön plana çıkan fakat girdiği hiç bir işte başarılı olamayan talihsiz yaşar, yine yanlış bir anlaşılma sonucunda ceza evine girmek zorunda kalır. Bura da Oktay adında bir adam ile tanışan Yaşar, bu adam ile kısa üsre içerisinde çok yakın dost olacaktır. Ceza evinde planlar yaptıktan sonra çıkar çıkmaz dolandırıcılık işine giren bu ikili hemen yakayı ele verirler ve şans yine yüzlerine gülmediğinden dolayı ceza evine bir kez daha girip çıkarlar. 2. kez ceza evinden çıktıktan sonra katakulli olan işlere tövbe eden bu ikili basit ve normal bir hayat sürme kararı alırlar. Fakat bir gün gittikleri bir cami de çok zengin bir iş adamının cenazesinin kalktığını görürler. Cenazenin kaldırılmasına yardımcı olan bu ikilinin yüzüne şans gülmüştür. Çok zengin olmasına rağmen bir akrabası bile olmayan iş adamı vasiyetinde cenazesini kaldıran kişilere mirasını bırakmıştır. Mirasın 4 sahibinden ikisi olan Oktay ve Yaşar aldıkları para ile büyük bir nakliye şirketi kurarlar. Hayatlarının yoluna girdiğini düşünen bu ikili mafyanın şirketlerine çökmeye çalışmasının ardından kendilerini yine zorlu ve macera dolu işlerin içerisinde bulacaklardır. Oldu mu Şimdi full hd izle adlı filmde mafya ile büyük bir kovalamaca yaşayacak olan bu ikilinin komedi dolu olaylarını izlerken gülmekten karnınıza ağrılar girecek.

 

Devletin daima mafyanın yanında olduğu bir ülke de zengin olmanın da zor olduğunu anlatmaya çalışan Oldu mu Şimdi tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Bu tarz filmleri sevenler için Engelleyiciler adlı film sitemize eklenmiştir. İyi seyirler.

3 yorum bulunmaktadır: "Oldu mu Şimdi Sansürsüz Full izle – 2017 Türk Komedi Filmleri"
  1. Murat 11 Temmuz 2018, 15:31

    Oldu mu Şimdi. Bunu izlemezsem çok şey kaybederim. Adamlar tam makara filmi çekmişler.

  2. Mustafa 11 Temmuz 2018, 15:31

    Tamam da Oldu mu Şimdi sansürsüz olarak izledik. Çok küfür var. Ahlakım bozuldu :ÇD

  3. TorerMehmet 11 Temmuz 2018, 15:32

    Oldu mu Şimdi izle bence. Gerçekten adamlar güzel filmler yapmışlar. Bence bakılması gereken bir film.

Benzer Filmler