Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Oflu Hoca Trakya’da 2018 Türk Komedi Filmi izle – Sansürsüz Yerli Filmler

Film Bilgileri

Oflu Hoca Trakya’da 2018 Türk Komedi Filmi izle – Sansürsüz Yerli Filmler
720p

Oflu Hoca serisinin en sonuncusu olan ve aralarında en çok izlenen serisi olarak karşımıza çıkan Oflu Hoca Trakya’da sansürsüz izle adlı filmin büçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Oflu Hoca Trakya’da izle adlı film sinemalar da 5.267.261 kişi tarafından izlenerek büyük bir beğeni kazanmıştır.

 

Oflu Hoca Trakya’da full izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Doğanspor’un başkanı olan Oflu Hoca, takımı ligte tuttuktan sonra bir sonraki sene üst lige çıkarabilmek için çalışmalarına başlar. Fakat takımın kısıtlı bütçesinden dolayı pek fazla transfer yapamayacak olmalarından dolayı kendilerine uygun bütçesi olan yetenekli oyuncuları takıma kazandırmak için elinden geleni yapar. Bu sırada yönetim de bulunan adamlar Mert adında Trakyaspor’da oynayan çok yetenekli bir oyuncu olduğunu öğrenirler. Türkiye’nin büyük kulüpleri bu oyuncuyu keşfetmeden önce takıma kazandırılması gerektiğini düşünen Oflu Hoca, hemen yanına arkadaşlarını da alarak Lüleburgaz Trakya’ya doğru yola çıkar. Takımın son parasına kadar vererek bu oyuncuyu takımına kazanmak için sonuna kadar pazarlık yapmaya hazırlanan hocanın aklında tek bir plan vardır. İleri de bu oyuncuyu büyük kulüplere satarak takımı Süper Lig’e çıkmasını sağlayacak kadroyu kurmayı hedefler. Fakat Oflu Hoca Trakya’ya vardığı anda zamanında işlediği suçlardan dolayı ceza evine girmiş olan Haspi’de ceza evinden aynı günde çıkar. Ancak bu adam ile aynı günde Oflu Hoca’nın Trakya’ya Haspi ile gelmesinin yanı sıra birbirlerine aşırı benzemeleri türlü olayların başlarına gelmelerine neden olacaktır. Normal şartlar da oyuncu transferi için Trakya’ya giden Oflu Hoca, bura da Haspi ile karşılaştıktan sonra başıan türlü belalar gelecektir. İlk önce başını belalardan kurturmak için hazırlıklar yapan Oflu Hoca, Haspi’nin peşine takılmasından son derece rahatsız olur. Bir türlü kendisine benzeyen bu adamdan kurtulamayan Oflu Hoca, Haspi ile güzel bir anlaşma yaparak yer değiştirirler. Anlaşmanın içeriğinde ise Haspi Mert adlı oyuncuyu bir şekilde ikna ederek Doğanspor’a kazandıracağını söyler. Fakat Oflu Hoca Haspi’nin mafya ile başının dertte olduğunu daha sonradan öğrenecektir. Oflu Hoca Trakya’da tek parça izle adlı filmi izlerken gülmekten karnınıza ağrılar girecek ve canınız sıkıldıkça bu filmi izlemek için internet kotanızdan yiyeceksiniz.

 

Oflu Hoca serisinin en komik ve en macera dolu olaylarının yaşandığı Oflu Hoca Trakya’da full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Düğüm Salonu adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Oflu Hoca Trakya’da 2018 Türk Komedi Filmi izle – Sansürsüz Yerli Filmler"
  1. deesseIntellig 12 Eylül 2018, 21:38

    Oflu hoca izliyoruz gerçekten biri şunu kapatabilir mi

  2. hzrzorlu 12 Eylül 2018, 21:38

    Oflu Hoca Trakya’da komedi filmleri arasında en güzel karadeniz komedi filmi

Benzer Filmler