Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Oblivion HD Türkçe Dublaj izle – Tom Cruise Filmleri

Film Bilgileri

Oblivion HD Türkçe Dublaj izle – Tom Cruise Filmleri
720p

Tom Cruise, Morgan Freeman gibi efsane isimlerin başrollerinde yer aldığı Oblivion izlerken; macera, bilim kurgu ve aksiyonu bir arada bulabileceksiniz. Yönetmenliğini ise Tron Efsanesi filminden tanıdığımız genç isim Joseph Kosinski üstlenmektedir. Ülkemizde 12 Nisan 2013 tarihinde vizyona giren film, seyirciden 7.5 gibi yüksek bir puan almayı başardı. Oblivion hd izleme avantajına da sahip olduğunuz filmde savaş sahnelerine de doyacaksınız.

 

oblivion-izle

 

Filmde Jack isimli tecrübeli bir askerin geçmişi ile hesaplaşmasına şahit olacaksınız. Jack, tecrübeli bir asker olması kadar aynı zamanda insansız uçan uçaklarında tamirini yapabilen ve bu konuda yeryüzünde benzeri olmayan tek insandır. Bu konuda çok önemli bir göreve getirilen Jack, dünya üzerine gönderilerek burada eskiden yaşayan insanlar hakkında bilgi edinmesi istenir. Her şey ilk başta normal gözükürken bir anda aksiyon ve gizem dolu olaylar patlak verecektir. Soluksuz seyredebileceğiniz ve teknik anlamda da izleyenleri tatmin eden iyi kurgulanmış bir film karşınızda. Oblivion full izleyebileceğiniz filmde partlı seçeneğinede tercih edebilirsiniz.

 

Görsel efektlerle desteklenen ve muhteşem senaryosu ile göz dolduran filmi sitemizde Oblivion Türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Bazı sahneleri ile de sizleri şaşırtacak bu harika filmi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Yüksek bütçe ile çekilen bu filmde zamanın nasıl aktığını da anlamayacaksınız.

1 yorum yapılmış "Oblivion HD Türkçe Dublaj izle – Tom Cruise Filmleri"
  1. Josuf 25 Ekim 2015, 17:13

    vay canınaaaaaaa, o nasıl filmdi yahu :)))

Benzer Filmler