Sitemizde 57 Kategoride Toplam 716 Filme 2922 Yorum Yapılmış.

Ninja Kaplumbağalar 2 izle 2016 Gölgelerin İçinden full hd

Film Bilgileri

Ninja Kaplumbağalar 2 izle 2016 Gölgelerin İçinden full hd

Kaplumbağaların gücü kavramı; nesiller boyunca sürüp giden ve hemen hemen hepinizin çocukluğunda önemli bir yer edinmeyi başaran naif bir deyimdir. Özellikle de çizgi roman sayfaları ile dikkat çeken ve çizgi dizlerinden sonra birbirinden farklı oyuncakları, tasarımları, filmleri ve aktiviteleri gerçekleşmiş olan Ninja Kaplumbağalar, aradan geçen senelere rağmen hala dinç ve dinamik bir popülarite kazanmayı başarmaktadır.

 

ninja kaplumbağalar 2 izle

ninja kaplumbağalar 2 izle

 

Doksanlı senelerde birbirini izleyen 3 adet seri filmin akabinde, 2006 senesinde bir de animasyon filmi ile sinema perdesine konuk olan bu dört tosbaha ninja kardeş, geçtiğimiz sene ilk filmleriyle yeni kuşak izleyicisine sıkı bir merhaba demişti. Özellikle de sahip olduğu görsel anlatımı her sahnede daha da ileri taşıyan bu filmin ardından gelen Ninha Kaplumbağalar 2 izle, aksiyon ile şamatayı çok daha üst seviyelere taşımayı hedefliyor. Ki bu sefer eski dostların geri dönüşü ve çizgi roman ile diziye sadık ilerleyecek bir anlatımın betimlenmesi de mevcut öyküyü daha da özel bir konuma sokmuş. Ninja Kaplumbağalar 2 hd full izle versiyonu sayesinde, bu özel konumun içerisine dahil olabilir, karakterlerin maceralarını doyasıya izleyebilirsiniz.

 

Tüm bunların yanı sıra Ninja Kaplumbağalar 2 Türkçe alt yazılı izle modu ile mevcut filmi olabildiğince orjinal haliyle sizlere sunmaktadır. Serinin ikinci halkasında işler çok daha çığırından çıkmış lakin bu dört kardeş sahalara dolu dizgin bir geri dönüş yapmıştır. Hepinize güzel seyirler dileriz…

2 yorum bulunmaktadır: "Ninja Kaplumbağalar 2 izle 2016 Gölgelerin İçinden full hd"
  1. dllhgnr 25 Eylül 2016, 00:35

    film çok iyiydi. çocukluğumun filmi beee, çok özlemişim onu anladım seyrederken. tabi birazda duygulandım :DD

  2. Leblebonlayn 25 Eylül 2016, 00:38

    En sevdiğim film ninja kaplumbağalar dı çocukken. Hep abimle kavga ederdik, o power ranger seyretmek isterdi bende bu filmi seyrederdim. Tabi bu film derken çizgi filmini kastediyorum. Sinema filmini de şimdi seyretmek nasip oldu ve gerçekten çok iyi filmdi. İlk başta biraz önyargılı oturdum filmin başına ama zamanla bu ön yargımın yerini beğeni aldı. Tavsiye ederim arkadaşlar, seyredin.

Benzer Filmler