Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Müzede Bir Gece 1 izle full hd türkçe dublaj 2006

Film Bilgileri

Müzede Bir Gece 1 izle full hd türkçe dublaj 2006

Ünlü oyuncu Ben Stiller’ ın sinema perdesi için çekmiş olduğu pek çok filmin hem komedi, hem de fantastik türler ile şekillendiğini söyleyebiliriz. Özellikle de 2006’ da yılında yönetmen Shawn Levy önderliğinde çekilmiş olan Müzede Bir Gece 1 izle filmi, sahip olduğu potansiyeli eksiksiz bir şekilde ekran karşısına aktararak izleyenlerin gönlünü fethetmeyi başarmıştır.

 

muzede-bir-gece-1-izle

 

İngiltere – ABD ortak yapımı olan filmde Robin Williams’ ında ismini görmek bir hayli etkili oluyor. Fantastik komedi türünde ilerlemekte olan Müzede Bir Gece 1 full hd izle filmi ortaya çıkarmış olduğu dikkat çekici konusunu başarılı bir kurgusal düzenekle ekran perdesine aktarmayı başarıyor.

 

Öte yandan Müzede Bir Gece 1 Türkçe dublaj izle moduna sahip olan filmin konusu da ismi kadar eğlenceli. New York’ ta işsiz ve yeni boşanmış olan Larry Daley, tam anlamıyla büyük bir kaybeden konumundadır. Oğlu Nick, babasına dair büyük hayal kırıklıkları yaşamaktadır. Larry en sonunda bir müzede gece bekçiliği görevini kabul eder. Bu işe girerken üç tane yaşlı güvenlik görevlisinin yerini alır. Adamlar henüz emekli olmamıştır. Larry’ nin ilk vardiyasında müzede hiçbir şeyin normal olmadığı ortaya çıkar. Tüm heykeller güneş battıktan sonra canlanarak hareket etmeye başlarlar. O andan itibaren müze tam anlamıyla kaosa döner. Bir gece Larry yanına oğlunu da getirir ve paraya ihtiyacı olan diğer emekli güvenlik görevlileri sihirli bir taşı çalmak için müzeye girerler. Larry bu işle baş edebilmek adına tüm tarihi karakterleri organize eder ve ortaya büyük bir şamata çıkar. Hepinize bol neşeli seyirler dileriz…

3 yorum bulunmaktadır: "Müzede Bir Gece 1 izle full hd türkçe dublaj 2006"
  1. Donkişot 9 Haziran 2016, 14:53

    Bir müzede bekçi olurken nasıl bir olay başına gelebilir. Müzede bir gece 1 izle tarihin derinlerinden gelen mumyalar oyuncakların canlanması ile ilginç bir hal aldığını düşünüyorum.

  2. TweetDilara 25 Haziran 2016, 00:31

    Müzede böyle oyuncak ve hayvanlar olsa ne eğlenceli olur.Harika kostümler süper karekterler çok beğendim her sahnesine saniye saniye kilitlendim.

  3. EmirAliDemirel 1 Temmuz 2016, 01:21

    Üzerinizdeki kötü enerjilerden kurtulmak için ideal bir sinema filmi, çok ilgi çekici bir senaryo bir o kadarda muhteşem oluşumlar var filmde. Pişman olmadan izlediğim filmler arasına aldığım bu filmi zamanımı yaya yaya izledim. İzlemeyen arkadaşlarında izlemenizi tavsiye ederim. Herkeze sağlıklı ve mutlu seyirler dilerim.

Benzer Filmler