Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Mutluluk Zamanı 2017 Yerli Aşk Filmi izle – Oyuncu Barış Arduç

Film Bilgileri

Mutluluk Zamanı 2017 Yerli Aşk Filmi izle – Oyuncu Barış Arduç
720p

Yasak aşk baş rol oyuncularının baş rolünü paylaştığı ve komedi dolu bir aşk hikayesini konu alan Mutluluk Zamanı tek parça izle adlı film 1.000.000 TL harcanarak yapılmıştır. Yapımcılar tarafından açıklanan resmi rakamlara göre 1.673.689 insan tarafından biletli olarak Mutluluk Zamanı izle adlı film sinemalar da izlenmiştir.

 

Mutluluk Zamanı tek part izle

 

Filmin konusundan bahsetmemiz gerekirse, Mert adında çok zengin olan ve mutluet.com.tr adresinin sahibi, hayatında istediği her şeyi elde edebilen ve oldukça yakışıklı bir insandır. Mutlu olamayan ve aradığı aşkı bulamayan insanlara mutluluk vaad eden bir sitenin sahibi olan bu adam, etrafında kızların pervane olmasından dolayı da rahatsızlık duymamaktadır. Kızlar ile genelde günü birlik bir ilişki yaşayan bu adam, bu kızların parasında, yakışıklılığına ve şöhrete düşkün olduklarından dolayı pek değer vermez. Fakat bir gün heykeltıraşlık yapan Ada adında bir kız ile tanıştığında hayatı baştan aşağıya değişecektir. Kendisinin sahip oluğu hiç bir şey de gözü olmayan Ada’yı oldukça seven Mert, elinden gelen her şeyi yaparak kızın sevgisini kazanmak için çabalayacaktır. Fakat ilk başlarda Mert’e oldukça soğuk olan ve hislerini gizleyen Ada, Mert’e karşı boş olmadığını anladığında bu uzaklık ve soğukluk yerini yavaş yavaş aşka bırakacaktır. Fakat Ada’nın abisi olan Hüseyin hayatı boyunca kızlar ile iyi ilişkiler kuramamış bir insandır. Bu durum karşısında bir çapkından yardım almaya karar verir. Mutluluk Zamanı full hd izle adlı filmin konusu da tam olarak buradan sonra başlamaktadır. Ada’nın abisi olan Hüseyin’in çapkınlık dersleri aldığı kişi Ada’nın erkek arkadaşı olan Mert’tir. Ada bu durumu öğrendiği zaman komedi dolu olaylar birbiri ardına yaşanmaya başlayacaktır.

 

2017 yılında romantik film seven insanlar tarafından internette en çok aranan Türk romantik filmi olan Mutluluk Zamanı 720p izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin bir benzeri olan Çalsın sazlar adlı filmi de sitemizden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Mutluluk Zamanı 2017 Yerli Aşk Filmi izle – Oyuncu Barış Arduç"
  1. AysunaTr 11 Temmuz 2018, 15:25

    Mutluluk zamanı filmi haberi gelince hiç sevinememiştim. Çünkü dizi zamanı Yaşananları herkes kadar biliyordu hayat…

  2. esrp2 11 Temmuz 2018, 15:25

    Mutluluk Zamanı adlı filmde baş rol oyuncuları gerçekten birbirlerine çok yakışıyorlar dimi ?

  3. Efnan_Soydere 11 Temmuz 2018, 15:26

    Mutluluk Zamanı filmi beklentinin altında kalmış. Ama baş roldeki kadın son derece güzel oyuncu.

Benzer Filmler