Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Muhtemel Aşk Full Hd 2018 – Almanya Romantik Dram Film Serisi

Film Bilgileri

Muhtemel Aşk Full Hd 2018 – Almanya Romantik Dram Film Serisi
720p

2018 yılında Almanya tarafından yapılan bir aşk filmi olan ve içerisin de bir çok dram sahneleri bulunduran Muhtemel Aşk Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.800.000 dolar olarak açıklanmıştır. Muhtemel Aşk izle adlı film sinemalar da 4.263.858 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Muhtemel Aşk tek parça izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, 32 yaşında olan ve hayatı boyunca kendisini yormayacak işlerde çalışan Christian, bu işler de bile tutunamayan sessiz ve sakin bir delikanlıdır. Girdiği işler de haksızlıklara maruz kaldığından dolayı sesini yükselten ve her seferinde işinden olan bu adam arkadaşları tarafından her defasında uyarılmasına rağmen bu huyundan bir türlü vazgeçemez. Çok sevdiği kız arkadaşını trafik kazasında kaybettikten ve ölümüne sebep olan sürücünün serbest kalmasının ardından haksızlıklara asla boyun eğmeme konusunda kendisine yemin eden Christian, bu huyundan asla vazgeçmeye niyetli değildir. Bu huyundan vazgeçtiği anda ise kız arkadaşının anısına haksızlık yaptığını düşünecek kadar da erdemli bir erkektir. Fakat en yakın arkadaşlarından olan Hanry, Christian’ı arayarak kendisine bir iş ayarladığını ve bu işte haksızlık olmadığını söyler. Büyük bir marketin deposunda çalışacak olan ve hemen işe alınan bu zeki insan, kendisine verilen bölümlerin hepsini düzene koyduktan sonra hayatını düzenli şekilde devam ettirir. Gelen ve giden malları kontrol eden bu adam orada tanıştığı Jones adlı adam ile sıkı bir dostluk kurar. Bu sıra da Jones sayesinde tanıştığı Lily’e ilk görüşte aşık olacak olan bu adamın hayatı bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır. Yatıp kalkıp Lily’i düşünür hale gelen ve ne olursa olsun bu kızı kendisine ayarlamak isteyen Christian, bunun tek sebebi olarak ölen eski kız arkadaşına bu kızın oldukça fazla benzemesidir. Adeta kızı her gördüğün de eski sevgilisini görüyormuş gibi hissetmesi yüreğindeki acının daha da alev almasına neden olur. Sonunda bu kızı kendisine aşık edince Muhtemel Aşk tek parça izle adlı film de gerçeklerin ortaya çıkmasına ramak kalacak ve iş yerinde yaşanacak dramatik olaylar bu hususta beyaz perdeye aktarılacaktır.

 

Almanlar tarafından yapılan en güzel romantik ve dramatik film olarak beyaz perdeye yansıtılan Muhtemel Aşk full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Anaokulu Öğretmeni adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap "Muhtemel Aşk Full Hd 2018 – Almanya Romantik Dram Film Serisi"

Benzer Filmler