Sitemizde 57 Kategoride Toplam 776 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Mucize 2 Sansürsüz izle – 2018 Yılı Mahsun Kırmızıgül Devam Filmleri

Film Bilgileri

Mucize 2 Sansürsüz izle – 2018 Yılı Mahsun Kırmızıgül Devam Filmleri
720p

Mahsun Kırmızıgül tarafından yapılan ve ilk filmi adeta ülke de olay filmin 2. serisi olan Mucize 2 tek parça izle adlı filmin bütçesi 4.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Yapımcıların bir diğer açıklamasına göre Mucize 2 izle filmi 3.157.378 kişi tarafından sinemalar da izlenerek büyük bir sükse yapmıştır.

 

Mucize 2 2018 tek parça izle

 

Mucize 2 sansürsüz izle filminin konusundan siz değerli izleyicilerimiz için kısaca bahsedecek olursak, yıllar önce konuşmakta, kalem tutmakta bile zorlanan bir adamın öğretmen oluşunu anlatmaktadır. Tayini Aziz’in yaşadığı bir köye çıkan öğretmen bu köye öğretmenlik yapmak için gelir. Çocuklar bu köyde ilk defa bir öğretmen görmektedirler. Okul açılır ve çocuklar okuma yazma öğretilmeye başlanır. Aziz’in babası onu bu okula vermek istesede öğretmenin Aziz sakat olduğu için istememesinden korkar. Ancak bir gün Aziz’in babası okula gider ve öğretmenle konuşur. Öğretmen Aziz’in okula gelebileceğini hiç bir sorun olmayacağını söyler. Günler sonra okula başlayan Aziz burayı yabancılasa da burada sıkılmaz. Öğretmeni en çok Aziz’in üstüne düşmektedir. Aziz konuşamayan bir adam olmasına rağmen öğretmeni sayesinde yavaş yavaş bir şeyler söylemeye başlar. Aziz’in tek istediği köylerine kar yağmasıdır. Yıllar sonra kar yağar Aziz’in en çok sevdiği şeydir. Bir gün kızını kötü bir insanla evlendirmek istemeyen baba kızını Aziz’e verme kararı alır. Kızı Aziz’i başta istemesede evlendikten sonra ona yavaş yavaş alışmaya başlar. Ancak köylülerin bir takım laflarından rahatsız olan bu kız Aziz’le birlikte bu köyden taşınma kararı alır. Büyük şehire yerleşirler. Aziz’e yapılan bir yardım sonucunda ameliyat olur ve normal insanlar gibi olmaya başlar. Bunun sonucunda öğretmenlik okuyan Aziz öğretmen olur. Kendi köyüne tayini çıkar ve karısı, çocuğu ile köylerine geri dönerler. Aziz’in bu durumunu gören ailesi ve köy halkı çok şaşırır. Babası Aziz’in bu durumuna çok mutlu olur. Aziz artık bir öğretmendir kendi hayatının değişmesine sebep olan öğretmeni gibi olmak tek hayalidir. Aziz buraya bu çocukların ve köy halkının hayatını değiştirmeye gelmiştir. Onların hayatlarını değiştirmeden buradan bir yere gitmeyecektir. Karısıe çocuğu ile yeni bir hayata başlayan Aziz için her şey çok daha güzel olacaktır. Zamanında karşısına çıkan iki melek sayesinde mutluluk ona kollarını açmıştır.

 

2018 yılının en çok izlenen Türk dram filmi olan ve izleyiciler ile birlikte eleştirmenler tarafında da tam not alan Mucize 2 full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zama da bu filmin ilk serisi olan Mucize 2 adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Yorum Yap "Mucize 2 Sansürsüz izle – 2018 Yılı Mahsun Kırmızıgül Devam Filmleri"

Benzer Filmler