Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Mucize 1 Tek Parça Full Hd izle – 2015 Mahsun Kırmızıgül Dram Filmi

Film Bilgileri

Mucize 1 Tek Parça Full Hd izle – 2015 Mahsun Kırmızıgül Dram Filmi
720p

2014 yılında vizyona giren ve izleyicilerimiz tarafından tam not alarak son derece sevilen Mucize 1 tek parça izle adlı filmin bütçesi 8.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Mahsun Kırmızıgül tarafından yapılan diğer bir açıklamaya göre Mucize 1 izle filmi sinemalar da 5.237.493 kişi tarafından izlenerek son derece büyük bir başarıya imza atmıştır.

 

Mucize 1 tek parça izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimiz için kısaca bahsetmemiz gerekirse, 1960’lı yıllarda yapılan darbeden sonra son derece kötü durumda olan Türkiye Devleti, kamu görevlilerin paralarını ödeyemediği gibi aynı zaman da öğretmen ve emekli maaşlarını da ödeyemez hale gelir. Bu durum karşısında öğretmenlerin atamalara karşı çıkması bir çok okulda öğrencilerin eğitimlerini tam görememesine sebep olur. Fakat ne olursa olsun ülkenin eğitim şartlarını geliştirmek için kendisini öğretmenliğe adamış olan Talat adındaki bir öğretmen, devletin kendisini ülkenin en ucra köşesinde bir köye atamasına bir karşı çıkmadan hemen yola koyulur. Dört göz ile öğretmenlerin gelmesini bekleyen sabırsız öğrencilerin olduğu bu köyde insanlar karınlarını doyurmak için kilometrelerce yürümek zorunda kalıyorlardır. Geldiği köyün adını bile duymamış olan Talat Öğretmen, kısa zaman da köy halkı ile tanışarak insanlar ve aileler hakkında bilgi almaya başlar. Karısından yeni boşanmış olan Talat Öğretmen, tanıştığı Serpil adında bir kadına son derece tutulur. Köye kendisini bağlayacak bir şey bulmuş olan Talat, sonunda okulların açılması ile ilk ders gününde öğrencileri ile buluşan Talan Öğretmen çok acı bir gerçek ile karşı karşı kalmak zorunda kalır. Okula gelen bir çok öğrenci önlük almayı bırakın, ayaklarında yırtık ayakkabılar ile okula gelmiştir. Köyün insanlarının bu halde olmasına son derece bozulan öğretmen, her seferinde Ankara’da tanıdığı insanlara devamlı telgraf çekerek köye yardım edilmesini ister. Fakat her seferinde red cevabı alacak olan bu öğretmen sonunda halk ile birlik olarak kendi başlarının çaresine kendileri bakmaya karar verirler. Mahsun Kırmızıgül’ün kaleminden uyarlanan Mucize 1 full hd izle adlı filmi izlerken göz yaşlarınıza engel olamayacaksınız. 2018 yılında filmin 2. serisinin çıkması ise beklenmektedir.

 

Son zamanların yapılmış en iyi dram filmi olan Mucize 1 sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz  Mucize 1 izle adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Benzer Filmler