Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Mr. Bean Tatilde izle 2007 türkçe dublaj komedi filmleri

Film Bilgileri

Mr. Bean Tatilde izle 2007 türkçe dublaj komedi filmleri
720p

Bir komedi klasiği olan Mr. Bean karakteri, bu sefer tatile gidiyor. Klasikleşmiş, kült filmler arasında yer alan bu serinin bir parçası, Mr. Bean Tatilde izle, her yaştan izleyici için muhteşem bir kahkaha şöleni sunuyor. Yönetmen koltuğunda Steve Bendelack’ın oturduğu Mr. Bean Tatilde filminde başrol oyuncusu, karakterle adeta bir bütün olmuş Rowan Atkinson. Mr. Bean rolündeki Atkinson’a Willem Dafoe, Steve Pemberton gibi isimler eşlik ediyor. Film 2007 yılında vizyone girmiş ve gişe hasılatı olarak, yalnızca ABD hasılatında bile 10 milyon dolardan fazla kar etmeyi başarmış. Tüm dünyada yüksek gişe yapan bu komedi filmi, ülkemizde de ciddi bir gişe hasılatına sahip.

 

 

Mr. Bean Tatilde türkçe dublaj tek part izle

 

 

Mr. Bean Tatilde filmi, konu olarak, başrol karakterimiz Mr. Bean’ın Paris’e yaptığı seyahati ele alıyor. Talihsiz ve sakar kahramanımız Mr. Bean, bu sefer Paris’in Cannes şehrine gidiyor. Ödül olarak kazandığı bu tatili kayıt altına alarak film çekmeye çalışan Mr. Bean, başına gelen talihsizlikler ve komik halleriyle izleyicileri yine kahkahalara boğuyor. Mr. Bean Tatilde Türkçe dublaj izlenebileceği gibi, altyazılı olarak da vizyona girmiş bir yapım. Her yaştan insanın ilgi ile takip ettiği bu macera dolu komedi filmi, 90 dakikalık, diğer filmlere kıyasla daha düşük bir vizyon süresine sahip. Pek çok kişi tarafından eleştirilen bir durum olsa da, bazı sinema eleştirmenleri, bunun filmin sıkıcı olmamasını sağladığını ve doğru bir tercih olduğunu ifade ediyor.

 

 

Görsellik olarak tatmin edici, kamera açıları açısından yeterli bir film. Mr. Bean Tatilde HD izlenebiliyor. 2007 yapımı olmasından dolayı, eski filmlere kıyasla, çok daha kaliteli bir HD görüntüde seyretmek mümkün. Mr. Bean Tatilde filmi, aileniz ile birlikte izleyebileceğiniz, gayet akıcı, eğlenceli ve heyecanlı bir film.

1 yorum yapılmış "Mr. Bean Tatilde izle 2007 türkçe dublaj komedi filmleri"
  1. Anonim 2 Mart 2018, 18:22

    Ne kadar güzel bir film olmuş emeklerine sağlık tavsiye ederim.

Benzer Filmler