Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Moontrap Hedef Dünya Türkçe Dublaj izle – Ay Gezegen Filmi

Film Bilgileri

Moontrap Hedef Dünya Türkçe Dublaj izle – Ay Gezegen Filmi
720p

2017 yılının en ilginç uzaylı filmleri arasında kendisine yer bulan Moontrap Hedef Dünya Türkçe dublaj izle filmi, sinemalar da 27.346.573 insan tarafından gişe biletleri ile izlenmiştir. Filmin bütçesi 21.000.000 dolar olarak açıklanmış, fakat daha sonra eklenen senaryolar ile bu rakam biraz daha artmıştır.

 

Moontrap Hedef Dünya full izle

 

Filmin konusundan bahsedecek olursak, 1960’lı yıllarda dünyaya düşmüş olan bir uzay mekiği, insanlar tarafından unutulmuş ve Nasa tarafından üzeri kapatılmıştır. Bir kazı çalışması sonrasında bu uzay mekiğini bulan Jack, geminin içerisine bir şekilde girmeyi başarır. Bu gemi içerisinde oldukça ilginç belgeler bulan bu adam, yakın arkadaşı olan ve gök bilim ile ilgilenen Jhon’un yanına gider. Jhon, arkadaşı tarafından getirilen bu belgeleri gördüğü anda şok olur. Ay üzerinde yaşayan ve bilgelikleri ile ünlü bir uzaylı kabilesine ait bilgilerin olduğunu anlar. Fakat işin korkunç yanı ise, çok kısa bir zaman sonra bu uzaylı kabilesinin dünyaya saldıracak olmasıdır. Bu durumu insanlığa açıklayan bu iki çılgın arkadaş, devletlerinin yetersiz kalacağını düşünerek, buldukları uzay mekiğini bir şekilde çalıştırmayı başarırlar. Amaçları Ay’a giderek oradaki uzaylı kabilesi ile bir anlaşma yapmak ve insan ırkını yok olmaktan kurtarmaktır. İki kafadar araç ile Ay’a gittiklerinde beklemedikleri bir takım sürprizler ile karşılacaklardır. Moontrap Hedef Dünya full hd izle adlı filmin yazarı olarak bilinen Jackson Ray, bu kitabı yazdıktan sonra gizemli bir şekilde ortadan kaybolmuştur.

 

İnsanları uzaylılar konusunda bilgilendirmek için yazılan bir kitaptan uyarlanan Moontrap Hedef Dünya tek parça izle filmi sitemize Türkçe dublaj olarak ve hd kalite de eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz 2307: Winters Dream adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

4 yorum bulunmaktadır: "Moontrap Hedef Dünya Türkçe Dublaj izle – Ay Gezegen Filmi"
 1. hasan 24 Haziran 2018, 13:28

  Moontrap çok güzeldi hayatımda izlediğim en iyi süper filmdi gerçekten tavsiye ederim

 2. sedef 24 Haziran 2018, 13:28

  çok güzel olmuş efektler de yerinde yani on numara film olmuş ayrıca favorim

 3. emine 25 Haziran 2018, 10:36

  Moontrap Hedef Dünya görseli çok fazla olan zevkle izlenen bilim kurgu hoş bir filim

 4. tuncay 25 Haziran 2018, 10:37

  süper ötesi bir filmdi devamını sabırsızlıkla beklicem:)

Benzer Filmler