Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Monamour izle 2005 türkçe dublaj full hd

Film Bilgileri

Monamour izle 2005 türkçe dublaj full hd
720p

Erotizm içerikli filmlerde ayrı bir kült oluşturmuş olan, tecrübeli ve iddialı yönetmen Tinto Brass’ın 2006 yılında yönetmenliğini üstlendiği Monamour, erotizm, aşk ve dramayı bir araya getirmeyi başarmış bir film. Tinto Brass, bu film için Carla Cipriani gibi, çok farklı tarzı olan bir senarist ile birlikte çalışmış. Tinto Brass, Monamour filminde de, diğer filmlerinde olduğu gibi senaryo yazımında da katkıda bulunmuş. Film, İtalya’nın Mantua ve Lombardia şehirlerinde kameraya alınarak, İtalyanca dilinde yayınlandı. Monamour, eleştirmenler tarafından oldukça sert ve olumsuz yorumlar alan bir yapım. Özellikle Tinto Brass’ın beklentiyi yükseltmesi nedeniyle, tüm eleştirmenler filme oldukça olumsuz yorumlar yapıyor. Bazı sinema eleştirmenleri ise tamamen karşıt görüşte ve Monamour filminin incelenerek, düşünülerek izlenmesi gerektiğini belirtmekte.

 

Monamour full izle

Orijinal dili İtalyanca olan Monamour türkçe dublaj izlenme imkanına sahip. Kaliteli ve özenle yapılan dublaj, filmin orijinal dokusunu kaybetmemesini sağlamış. Film, Milano’dan, kendi çapında bir yayıncı olan Dario’nun üzerine gelişiyor. Mantova Kitap Fuarına katılan Dario, burada kocasından mutsuz olan, Marta isimli bir kadınla tanışıyor. Marta ile yaşadıkları ilişki, onları çok farklı noktalara itiyor ve bambaşka bir hayat yaşamalarına sebep oluyor. Sadece kendi aralarında değil, etraftaki pek çok insanın bu karmaşık ilişkiye dahil olmasıyla birlikte, her şey çok daha tuhaf bir hal alıyor ve pek çok erotizm unsuru işin içine giriyor.

2006 yılında İtalya’da çekilen Monamour HD izlenme imkanına da sahip. Görüntü kalitesinin diğerlerine göre çok daha iyi olduğu HD versiyon, izleyicilere daha iyi bir seyir zevki sunmakta. Monamour, erotizm ve romantizm unsurlarını bir araya getirdiği için, pek çok insanda farklı bir seyir zevki yaratıyor. Filmde aynı zamanda drama unsurları da baskın.

1 yorum yapılmış "Monamour izle 2005 türkçe dublaj full hd"
  1. Murat 2 Mart 2018, 18:26

    Çok sevdiğim bir film tavsiye ederim arkadaşlar.

Benzer Filmler