Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Mom 2017 Hint Filmi Türkçe Dublaj izle – Anne Kız Kavga Filmleri

Film Bilgileri

Mom 2017 Hint Filmi Türkçe Dublaj izle – Anne Kız Kavga Filmleri
720p

Hindistan yapımı olarak karşımıza çıkan ve dram türünde bir film olan Mom Filmi Türkçe dublaj izle, dünya sinemasında adından söz ettirmiş süper bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. 17.847.465 insan tarafından sadece sinemalar da izlenen Mom Hint Filmi izle, 12.000.000 dolar bütçesi ile şahane bir oyuncu kadrosuna sahiptir.

 

Mom Hint filmleri full hd izle

 

Filmin konusundan kısaca bahsetmek gerekirse, kocasını bir iş kazasında kaybeden kadın iki kızını da alarak anne ve babasının yanına yerleşir. Bura da anne ve babasına da bakmaya başlayan kadın aynı zaman da ev temizliklerine giderek çocuklarının okul masraflarını da çıkarmaya çalışmaktadır. Büyük kızı Arya 11, küçük kızı Meriem ise 8 yaşında olan bu anne, kızları ile yakın ilişkiler konusunda oldukça başarılıdır. Fakat son zamanlarda büyük kızı Arya, ergenliğe girmenin verdiği hormon değişikliklerinden dolayı farklı düşünceler içerisine girer. Annesi tarafından hiç sevilmediğini düşünen bu kız üvey olabilmek ihtimalini de araştırmaya başlar. Büyük kızı Arya’daki değişimi fark eden anne ise kızıyla konuştuktan sonra hayatının en zorlu günlerini yaşamaya başlayacağını fark eder. Ergenliğe giren kızı artık bir çok şeyi sorgulamaya başlamıştır. Çocukları ile daima arkadaş ve dost gibi olan bu anne hayatının en zor zamanlarını bu dönemde yaşayacaktır. Mom 2017 Hint filmi izle konusu da tam olarak buradan sonra başlayacaktır. Kızının bu durumu için arkadaşlarından bile yardım isteyecek olan bu çaresiz annenin dram dolu öyküsü herkes gibi sizleri de derinden etkileyecektir.

 

Son yıllarda Hint filmlerinin dünya sinemasında oldukça ilgi gördüğünü bildiğimizden dolayı Mom Hint Filmi tek parça izle adlı filmi sitemize hd kalite de ve tek parça halinde eklemiş bulunmaktayız. Aynı zaman da dram filmi sevenler için bir diğer önerimiz İyileşenler adlı zombileşen insanların hayatlarının dram dolu öyküsünün anlatıldığı filmdir. Herkese iyi seyirler.

2 yorum bulunmaktadır: "Mom 2017 Hint Filmi Türkçe Dublaj izle – Anne Kız Kavga Filmleri"
  1. osman 25 Haziran 2018, 10:38

    Mom Film Kaliteli bu sitede kaliteli o yüzden hep bu sitede izliyorum

  2. suna 25 Haziran 2018, 10:39

    Gerçekten harika bir flim hiç sıkılmadan izledim . Herkese izlemesini tavsiye ederim .

Benzer Filmler