Sitemizde 57 Kategoride Toplam 776 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Mission Impossible Yansımalar Türkçe Dublaj izle – 2018 Tom Cruise

Film Bilgileri

Mission Impossible Yansımalar Türkçe Dublaj izle – 2018 Tom Cruise
720p

2018 yılında vizyona giren ve dünyaca ünlü Görevimiz Tehlike adlı filmin 6. serisinin devam filmi olarak karşımıza çıkan Mission Impossible Yansımalar Türkçe dublaj izle filminin bütçesi 1.600.000 dolar olarak açıklanmıştır. Mission Impossible Yansımalar izle adlı film sinemalar da 1.237.582 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Mission Impossible Yansımalar full hd izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Usta oyuncu Tom Cruise’un başrolünde oynadığı bu filmde Ethan Hunt adında bir CIA ajanı devlet tarafından kendisine verilen çok gizli bir görev sonrasında kılık değiştirerek Yeni Zelanda’ya gider. Burada yapacağı görevi ailesine bile söylemeyen bu adam, ülkenin en azılı teröristlerinin kaçırmış olduğu en yetklili devlet adamlarını kurtarmakla görevlendirilmiştir. Yanına verilen ajan Mary ile birlikte bu operasyonu tek başına gerçekleştirecek olan Ethan Hunt, kendisine yardımcı olarak bir kadının verilmesinden son derece şikayetçidir. Ülke basınına kesinlike sızdırılmayan bu kaçırılma olayını teröristler dünyaya duyurmadan operasyonun başarı ile tamamlanması gerekmektedir. Gerekli hazırlıklarını yaparak teröristlerin içine sızmayı başaran Ethan Hunt, kendisini Amerika düşmanı olarak tanıtmış bir halde örgütün üst düzey elemanlarının başında gelmeye başlar. Bu durumun ardından Ajan Mary’ide örgüte aldıracak olan Ethan Hunt, tüm operasyon eylemlerini bir gece başlatacaktır. Fakat iki ajanın da gözden kaçaırdıkları bir durum olmuştur. Örgüt lideri her ne kadar Ethan Hunt adındaki adamı üst düzey konuma getirse de bu adama bir türlü ısınamamıştır. En yakın ve tecrübeli adamını devamlı takiple görevlendiren lider, Ethan Hunt ve yardımcısının bir gece eylem planlarını duyunca örgütün içinden kaçmak hiçte kolay olmayacaktır. Görevimiz Tehlike 6’nın devam filmi niteliğinde bir film olan Mission Impossible Yansımalar full hd izle adlı filmi izlerken operasyonların gerçekçiliği karşısında şok olacaksınız.

 

2018 yılında en çok izlenen filmleri arasına girmesi beklenen ve son derece izleyici kitlesine sahip olan aynı zaman da hala vizyonda bulunan Mission Impossible Yansımalar tek parça izle adlı filmi full hd ve 720p olarak sitemize eklemiş bulunmaktadır. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Pablo Escobar’ı Sevmek izle adlı filmimize de sitelerimizden göz atabilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Mission Impossible Yansımalar Türkçe Dublaj izle – 2018 Tom Cruise"
  1. doruk 19 Temmuz 2018, 21:20

    abi şu adama kötü karakkteri çok yakışıyo yemin ederim ya

  2. serap 19 Temmuz 2018, 21:21

    bu tarz filmler normalde pek hoşuma gitmez ama bu filme gerçekten bayıldım başta arkadaşım izle dedi istemeyerek izledim ama gerçekten pişman değilim harikaaa

  3. levent 23 Temmuz 2018, 21:36

    admin bu eskisi!!! yenisi diye lanse etmen cok ayip!,,,

Benzer Filmler