Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Mısır Tanrıları izle 2016 full hd Gods of Egypt

Film Bilgileri

Mısır Tanrıları izle 2016 full hd Gods of Egypt

Hollywood sinemasının mitolojik ve fantastik olguları iç içer harmanlayarak başarıya ulaştığı en yeni filmlerinden birisi de Mısır Tanrıları 2016 olmaktadır. Özellikle de bu filmin anlatmış olduğu genel konu itibari ile sağlam bir görsel denge kurması da ortaya bir hayli etkilim sekansların çıkmasını da sağlamıştır. Bu sebepten de Mısır Tanrısı 2016 full hd izle görüntü kalitesi ile bu filmi mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz. Ki ünlü oyuncu Gerrard Butler’ in bir hayli nitelikli bir şekilde ilerletmiş olduğu filmde, yönetmen Alex Proyas önderliğinde derinlemesine bir mitolojik betimleme yapılmış. Bu durumda filmin anlatmış olduğu dönemin koşullarını sağlam bir sanat yönetimi ile sürdürmesini sağlamıştır.

 

misir-tanrilari-izle

 

Mısır Tanrıları 2016 Türkçe dublaj izle modunda da ilerleyebilecek filmin konusu da bir hayli dikkat çekmektedir. Seti karanlığın acıması tanrısı, Mısır tahtını devralır. Barışçıl ve varlıklı olan imparatorluğu yıkar. Akabinde de imparatorluk kargaşa ve çatışmaların en derinine sürüklenir. Birkaç cesur isyancı ise Set’ in karşısında durmaktadır. Sevgilisi tanrı tarafından tutsak edilen genç bir hırsız, Set’ i tahttan indirmek için tanrı Horustan yardım isteri. Her sahnesinin çok daha dikkat çekici ilerlediği bu filmi sitemizde izleyebilirsiniz.

 

Toplam 127 dakika süren film ile birlikte de kendinizi gündelik hayatı sıkıntılarından arındırabilirsiniz. Hepinize şimdiden iyi seyirler dileriz. Lütfen film bitiminden sonra yorum yapmayı ihmal etmeyiniz.

5 yorum bulunmaktadır: "Mısır Tanrıları izle 2016 full hd Gods of Egypt"
 1. Meric can 2 Haziran 2016, 09:29

  Bu siteyi yeni keşfettim filmrax.com harika kaliteli filmler yapıyorlar.Bu film ise esrarengiz sahneleri ve harika dövüş sahneleri ile dolu.

 2. Metin 7 Haziran 2016, 10:25

  Tanrılar çıldırmış olmalı.

 3. halistur 16 Haziran 2016, 12:47

  Harikaaa

 4. Ertemel 24 Haziran 2016, 01:40

  Harika yapım

 5. Met Karaduman 10 Temmuz 2016, 20:47

  Bu tanrı filmleri biraz havada gibi neden dersen insan beyni ile tanrı beyni nasıl olduğunu bilemiyoruz bilmediğimiz halde etkileyici bir film olmuş zamanımı bu filmle harcadım bugün ve boşa gitmedi filmrax’a teşekkür ederim.

Benzer Filmler