Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Milyonluk Kuş Full Hd 2018 izle – Azerbaycan Türkiye Filmleri

Film Bilgileri

Milyonluk Kuş Full Hd 2018 izle – Azerbaycan Türkiye Filmleri
720p

2018 yılı Azerbaycan ve Türkiye yapımı olarak karşımıza çıkan ve tam bir komedi filmi olan Milyonluk Kuş tek parça izle adlı filmin bütçesi 2.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Milyonluk Kuş izle adlı film sinemalar da bu güne kadar 2.167.378 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Milyonluk Kuş tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Hakkı, orta düzeyli lüks bir otelde şoförlük yapan bir adamdır. Hayatında hiç bir şekilde suça karışmayan Hakkı’nın hayatı arabasına binen bir adam yüzünden değişir. Otele gelecek mimarı karşılamak için giden Hakkı yanlışlıkla arabasına polisten kaçan adam alır. Elinde bir kuşla arabaya binmiş bu adam kuşu kaçırmıştır. Hiç bir şeyden haberi olmayan Hakkı peşine polis arabalarının takıldığı anda bir şeyleri anlamaya başlar. Hakkı bu adamı polise teslim etmek istese de adam silahlıdır ve hakkı korkusu yüzünden arabayı durduramaz. Bir şekilde bu adamı polise vermesi gerekiyordur. Adamın elindeki kuş adamın gözünü gagasıyla ısırır adam bağırmaya başladığı sırada Hakkı arabayı durdurur ve adamı polislere teslim eder. Hakkı polisler tarafından bu kuşun çok değerli olduğunu öğrenir. Kuşu kim kurtarırsa o kişiye sahibinden miras kalacaktır ve ona yarı mal varığını bırakacaktır. Hakkı yaşlı adamla karşılaşır yokluk içinde büyüyüp hala yokluk çeken Hakkı’nın yoksulluğu bir kuş yüzünden bitecektir. Ancak adamın bir vasiyeti vardır. Kuşu sıtkıya sahip çıkmasını ister ve Hakkı bunu memnuniyetle kabul eder. Çünkü adamın hastalığı yüzünden fazla bir ömrü kalmamıştır. Hakkı’nın karısı sevda biraz sert bir kadındır Hakkı bu mutlu haberi eşine verdiğinde eşi çok mutluluktan havalara uçar. Oteldeki rakibi bayram ise kıskançlığından çatlar. Hakkı ona bu hayatı veren adama minnet duyar. Bayram Hakkı’nın elinden bütün mal varlığını almak ister ama bunu başaramayacağını bilir. Hakkı mirasını ve kuşunu ona bırakan adamın ölene kadar yanında olmuş ve kuşuna sahip çıkmıştır. Milyonluk Kuş sansürsüz izle adlı filmde bir kuş ile gerçek hayatta şansı dönen adamın hayatı konu alınmıştır.

 

2018 yılının en şanslı adamının filme konu alındığı Milyonluk Kuş full hd izle adlı filmi sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmimize benzer bir film izlemek isterseniz Madame adlı filmimize de sitemizden göz atabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Milyonluk Kuş Full Hd 2018 izle – Azerbaycan Türkiye Filmleri"
  1. belirsiz 27 Temmuz 2018, 18:59

    ii güzel film ama bide şu cocuk sussa 10 numara olacak

Benzer Filmler