Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Mile 22 Türkçe Dublaj Aksiyon 2018 izle – CIA Operasyon Filmleri

Film Bilgileri

Mile 22 Türkçe Dublaj Aksiyon 2018 izle – CIA Operasyon Filmleri
720p

Amerika Birleşik Devletleri tarafından yapılan ve CIA ajanları içerisinde çok gizli bir birinde bulunan 6 insanın ülkeyi çok büyük bir terör saldırısından nasıl kurtardıklarını konu alan Mile 22 Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 5.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Mile 22 izle filmi sinemalar da 2.462.572 kişi tarafından izleneren büyük bir sükse yapmıştır.

 

Mile 22 2018 tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, uzun zamandır CIA ajanları içerisinde 6 kişilik ekibi ile devleti için özel görevlere giden ve devlet adamlarının bile haklarında pek fazla bilgi sahibi olmadıkları bu ajanlar, devletleri için canlarını verebilecek insanlardır. Ekibin başında bulunan James Silva ise devlet tarafından asla varlığı kabul edilmemiş derece de güçlü ve eğitimli bir askerdir. Bir gün kendilerine gelen bir istihbarat sonrasında bu 6 kişilik ekip görevlendirilir. Gelen istihbarata göre ülkenin 6 büyük kentini yok edebilecek kadar ülkeye bomba sokulmuştur ve 24 saat içerisinde bu bombalar patlatılacaktır. Bu bombaların nerede olduğunu ise sadece bir tek kişi biliyordur. Bu ajanların görevi ise bu adama zarar gelmeden ya da diğer insanların eline geçmeden bularak güvenli bir yere götürmek ve devlete lazım olan bilgileri kendisinden almaktır. Adamın nerede olduğunu bulduktan sonra hemen harekete geçen 6 kişilik ajan grubu rahatlıkla adamı alacaklarını düşünerek çok büyük bir hata yaparlar. Adamın peşinde sadece kendileri yoktur. Kimliği belirsiz bir kaç kişiden oluşan grupta bu adamın peşindedir. Amaçları adamı ele geçirerek terör saldırısını gerçekleştirmektir. Son derece eğitimli olan bu kimliği belirsiz insanlar ile  James Silva’nın liderliğini yaptığı gizli ajan grubu karşı karşıya geldiğinde akıl almaz bir çatışma yaşanacaktır. Adamı almaya niyetli olan iki grubun çatışmasına Mile 22 tek parça izle adlı filmde tanık olacaksınız. Yetiştirme yurtlarından alınan ve devlet tarafından eğitilen bu 6 adamın gözlerini kırpmadan ölüme gidişleri herkes gibi sizleri de oldukça derinden etkileyecektir.

 

Son zamanların en aksiyon dolu filmi olan Mile 22 full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Edepsiz Kuklalar adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Benzer Filmler