Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Midnight Runners Tek Part 2017 izle – Askeri Olaylar Filmi

Film Bilgileri

Midnight Runners Tek Part 2017 izle – Askeri Olaylar Filmi
720p

2017 yılında vizyona giren ve Güney Kore yapımı olarak karşımıza çıkan Midnight Runners tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.500.000 dolar olarak açıklanmıştır. Midnight Runners izle filminin beyaz perde de gişe hasılatı ise 12.780.000 dolardır. Bu film sinemalar da 8.368.377 insan tarafından izlenmiştir.

 

Midnight Runners tek part izle

 

Midnight Runners full hd izle adlı filmin konusunu sizler için kısaca ele alacak olursak, liseyi bitirdikten sonra en çok hayalini kurdukları yere yani polis akademisine yerleşen iki genç, burada başarılı olarak iyi bir polis olmak isterler. Amaçları suçluların peşinden koşmak ve ülkelerini temiz bir hale getirmek için savaşmaktır. Çocukluk hayallerine kavuşmuş olan bu iki delikanlı başarılı bir şekilde okul hayatlarını sürdürürlerken bir gün başlarına inanılmaz bir olay gelir. Metro da evlerine giderken bir kadının küçük çocuğu aniden kaçırılır. Bu durum karşısında kayıtsız kalmak istemeyen iki polis akademisi öğrencisi hemen kadına yardım etmeye karar verirler. Kadını evine kadar götürdükten sonra kızı kaçıranlardan telefon gelene kadar kadının yanında ayrılmazlar. Bu sıra da okula da gitmeyen iki öğrenciyi öğretmenleri de merak etmeye başlamışlardır. Kızı kaçıran çete üyelerinden telefon geldikten sonra hemen harekete geçen iki polis adayı genç, arkadaşlarından da yardım alarak bir operasyon yapmaya karar verirler. Kendilerini arayan çete üyelerinin yerini tespit eden bu iki polis adayı, arkadaşları ile birlikte o alana baskın düzenleyeceklerdir. Yaptıkları ile küçük çocuğun hayatını nasıl tehlikeye attığının farkında olmayan bu iki acemi gencin hayatı bir aksilik sonrasında mahvolacaktır. Kendileri ile birlikte yardıma çağırdıkları genç arkadaşları ise bu işten yırtmak için büyük bir çaba sarfetmek zorunda kalacaklardır.

 

Güney Kore’li yapımcıların 2017 yılında piyasaya sürdüğü ve son derece ilginç bir konuya sahip olan Midnight Runners tek parça izle filmi sitemize hd kalite de ve 1080p görüntü versiyonu ile eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Derren Brown Mucize adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Midnight Runners Tek Part 2017 izle – Askeri Olaylar Filmi"
  1. serhat 1 Temmuz 2018, 14:01

    Ellerin dert görmesin kardeşim saol paylaşım için ne zmandır bekledigimiz bir filimdi bu kdar kısa zamanda upload ettigin içince minnetarız sana

  2. nazım 1 Temmuz 2018, 14:02

    Muhteşemsiniz 🙂 hayır göresiniz sayın admin

Benzer Filmler