Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Meru İmkansız Tırmanış – Türkçe Dublaj HD 720p izle (2015)

Film Bilgileri

Meru İmkansız Tırmanış – Türkçe Dublaj HD 720p izle (2015)
720p

Meru İmkansız Tırmanış izleyeceğiniz, 14 Ağustos 2015 tarihinde vizyona giren yönetmenliğini Elizabeth Chai Vasarhelyi ve Jimmy Chin’in birlikte yaptığı harika bir macera dolu belgesel filmidir. Filmin başrollerinde ise Conrad Anker, Grace Chin, Jimmy Chin, Amee Hinkley, John Krakauer, Jennifer Lowe-Anker ve Renan Öztürk yer alıyor. Oldukça beğeni toplayan bu filmin imdb puanı ise 7.8’dir.

 

Meru imkansız tırmanış full izle

Meru imkansız tırmanış full izle 

 

Meru imkansız tırmanış full izle filminin konusu aslında bir belgesel, imkansız görünen bir tırmanışı gerçekleştirmek için yüksek bahisli bu oyuna korkusuzca giren dağcıları anlatıyor. Bu mücadeleyi ne olursa olsun bitirmek istiyorlardır. Gerçek ve bir o kadar gerilim dolu bu macerayı bizlere yansıtacaklardır. Bu muhteşem belgeselin kazancı da beğenilmesi ile çok büyük gelir kaynağı olmayı başarmıştır.

 

Meru imkansız tırmanış türkçe dublaj hd 720p izleyebilirsiniz. Meru filmi soğuk ve nemli dağlara tırmanışın ne gibi zorluklar içerdiğini bize canlı yaşatmayı başarıyor ve bizi o anlarda büyüleyip, hayretler içinde bırakıyor. İnanılmaz olan bu belgeseli kesinlikle izlemenizi öneriyor ve Filmrax ekibi olarak mutlu seyirler diliyoruz.

Benzer Filmler