Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Merhamet Full Hd izle – The Mercy Türkçe Dublaj 2018 Aşk Filmleri

Film Bilgileri

Merhamet Full Hd izle – The Mercy Türkçe Dublaj 2018 Aşk Filmleri
720p

Kadınların erkeklere oranla daha merhametli yaratıldıklarını hepimiz bilmekteyiz. Erkek güçlü bir şekilde yaratılmış olmasından dolayı doğasında merhametsizlik daha çok bulunmaktadır. Merhamet Türkçe dublaj izle adlı filmde bir kadının merhameti sayesinde yok olmaktan kurtulan bir adamın hayatına şahitlik yapacaksınız.

 

Merhamet tek part 2018 izle

 

Filmin konusunu kısaca ele alacak olursak, hayatında istediği her şeyin sahibi olan bir adam, iş yerinin başarılı giden işlerinden dolayı da maddi anlamda sıkıntılar çekmez. Fakat bir gün dünyayı etkileyen kriz sonrasında adamın şirketi batma noktasına gelir. Etrafındaki insanları, karısı da dahil olmak üzere tüm arkadaşlarını kaybeden bu adam ne yaparsa yapsın şirketinin işlerini bir türlü toparlayamaz. Bir gün sahilde kara kara düşünürken uzaktan adamı izleyen kadın yanına gider ve dertleşmek ister. Adam başından gelen olayları kadına bir bir anlatınca kadın adama tutku ile bağlanır ve onun yeniden hayata tutunarak pes etmesine izin vermez. Adama devamlı manevi destek sağlayan bu kadın, Londra’da yelken yarışması olduğunu söyler. Daha önceden seni burada yelkenli sürerken de gördüm diyince adam şok olur. Bu konuda çok iyi olduğunu bilen adam kadını da yanına alarak hemen Londra’ya gider. Amacı oradaki yarışı kazanmak ve kazandığı para ile yeniden şirketinin işlerini düzene sokmaktır. Bu adamın en büyük destekçisi ise yanındaki kadın olacaktır. Merhamet 720p izle filmini izlerken bir kadının erkeğini rezilde edebileceğini ve vezirde edebileceğini göreceksiniz. Bunun için evli olup olmamanın hiç bir önemi yoktur.

 

2018 yılının İngiltere yapımı aşk filmi olan Merhamet tek parça izle filmi sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da sitemizde bu filme benzer bir çok film bulunmaktadır. Dramatik aşk öyküsü olan Sadakat adlı filmimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

6 yorum bulunmaktadır: "Merhamet Full Hd izle – The Mercy Türkçe Dublaj 2018 Aşk Filmleri"
 1. seçil 11 Haziran 2018, 22:11

  Tebrik ederim gerçekten güzel bir film … :))

 2. serdal 11 Haziran 2018, 22:11

  Site harika ellerinize sağlık takılmadan film izlemek cok güzel veee filmm harika neki muhteşemdi seriye yakışmış

 3. hiz89 14 Haziran 2018, 11:54

  Tek kelimeyle efsane olan bu film kesinlikle izleyicinin ilgisini sonuna kadar hak ediyor. Çok başarılı senaryo bir yandan, oyuncu kalitesi bir yandan ortaya çok güzel bir oyun çıkmış.

 4. rıdvan 14 Haziran 2018, 11:54

  Merhamet Böylesine mükemmel bir yapıma yorum yapmak bile gerekmez aslında ama diyeceğim tek şey; eğer izlemediyseniz başka da film izlemeyin 😀 O kadar açık ve net konuşuyorum 😀

 5. ferhat 15 Haziran 2018, 12:32

  site güzel allah razı olsun emeği geçen herkesden

 6. ahmet 15 Haziran 2018, 12:32

  Merhamet filmini ne zaman izlesem hepsinde ayrı bir keyif alıyorum

Benzer Filmler