Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Maymunlar Cehennemi 1 izle (2011) – Başlangıç Full HD

Film Bilgileri

Maymunlar Cehennemi 1 izle (2011) – Başlangıç Full HD
720p

Dönemin en orjinal distopik temalı filmlerinden biri olarak bilinen Maymunlar Cehennemi serisi; yetmişli ile seksenli yıllara Mad Max serisi ile damgasını vurmuş ve yepyeni bir sinema bakışı furyasını da beraberinde getirmiştir. Özellikle de filmin sahip olduğu mevcut konuyu evrim teorisiyle bağdaştırması ve bu teori üzerinden üstün ırkın maymunlar olduğunu iddia etmesi, her açıdan heyecan oluşturan bir sinema deneyimi sunmuştur. Aradan geçen zaman dilimi içerisinde ünlü yönetmen Tim Burton tarafından başarısızlıkla sonuçlanan bir denemenin akabinde ise Maymunlar Cehennemi 1 izle filmi sinema severlerin gönlünü fazlasıyla fethetmeyi başarmıştır. 2011 yılında vizyona giren ve yönetmenlik koltuğunu Rubert Wryat’ a teslim eden Maymunlar Cehennemi 1 hd izle görüntü kalitesiyle de bir hayli dikkat çekmektedir.

 

maymunlar-cehennemi-1-izle

 

Tüm bunların yanında Maymunlar Cehennemi 1 Türkçe dublaj izle versiyonuna da sahip olan filmin konusunun da eski ile yeni harmanlaması ile oluştuğunu söylemek isteriz. Özellikle de başrolü üstlenen James Franco’ nun karakterinin maymunların gelişimini inceleme aşamalarında oluşturduğu bir deney ile süre gelen olayları konu alan filmde, gelişmiş sinema teknolojisinin her çeşit evresine rahat bir şekilde tanıklık edebileceksiniz.

 

Maymunlar Cehennemi 720p izle modunda da ilerleyiş gösterecek olan filmin süresi ise 123 dakika. Her sahnesinin çok daha dikkat çekici düzeylere ilerlediği ve sağlam bir görsel efekt teknolojisi ile desteklendiği film için hepinize iyi seyirler dileriz…

1 yorum yapılmış "Maymunlar Cehennemi 1 izle (2011) – Başlangıç Full HD"
  1. admin 14 Mayıs 2016, 00:26

    Bu film bir harika muhteşem ya konusu ve bir maymunun bunları yapması çok inanılmaz harika ötesi. 2si olsa onuda izlerim.

Benzer Filmler