Sitemizde 57 Kategoride Toplam 707 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Malefiz – Maleficent HD Türkçe Dublaj izle (2014) – Angelina Jolie Filmleri

Film Bilgileri

Malefiz – Maleficent HD Türkçe Dublaj izle (2014) – Angelina Jolie Filmleri
720p

2014 ABD ve İngiltere ortak yapımı Malefiz izleyicisi ile nihayet buluştu. Fantastik bir macerayı konu edinen film; İMDB oylamasında 7.0 gibi yüksek bir puan almayı başardı. Filmde ilk göze çarpan Disney yapımı olması. Çoçuk masallarını etkili bir biçimde işleyen Disney, Maleficent filminde de bunu hakkı ile başarmış diyebilirim. 98 dakika süren filmin yönetmenliğini Robert Stromberg’in üstlenirken filmin başrollerinde ise Angelina Jolie yer almaktadır.

 

Malefiz-izle

 

Seyirciden büyük ilgi gören bu filmde; Disney’in en ünlü klasiği olan Uyuyan Güzel hikayesinde yer alan kötü kadın Maleficent’in gözünden olaylar anlatılmış. Genç, güzel ve ihtişamlı bir kadın olan Maleficent, çok sakin ve doğal bir hayat süren ve aynı zamanda orman krallığında yaşayan bir peridir. Fakat birgün bu sakin ve huzurlu hayatı bir anda değişecektir. Çünkü insanlardan oluşan ordu bu orman krallığını yok etmek için harekete geçeceklerdir. Bunun üzerine iyi kalpli perimiz Maleficent, bir anda çok kötü kalpli bir cadıya dönüşecektir. Artık savaş kaçınılmazdır. Klasik masallaşmış hikayelere göre ezber bozan bu güzel fantastik filmi, sitemizde Malefiz full HD izleyebilirsiniz. Bu arada Angelina Jolie’nin performansına da değinmeden olmaz. Tek başına filmi omuzlamış diyebilirim. Filmde geçen mekan ve atmosferlerde süper.

 

Masalsı hikaye fabrikası olarak nitelendirebileceğimiz Disney, gerçekten sağlam bir işe imza atmış. Oz filminden sonra çevrilerek masal haline dönüştürülen 2. filmi olan Malefiz, beklentilerin üstünde bir yapım olmuş. Ailenizle birlikte rahatça seyredebileceğiniz bu güzel filmi, Malefiz Türkçe dublaj izleme avantajı ile sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca Scarlett Johansson filmi olan Lucy filminide izlemenizi öneririm. Full hd film izlemenin adresi; www.filmrax.com mutlu seyirler diler.

3 yorum bulunmaktadır: "Malefiz – Maleficent HD Türkçe Dublaj izle (2014) – Angelina Jolie Filmleri"
  1. selman 28 Kasım 2015, 20:19

    bence hıkaye boyle olmalıydı gercekte ama su kadın sarap gıbı be her yuzyılda bı angelına gelmelı dunyaya 🙂

  2. Fatma Salman 20 Aralık 2015, 13:49

    Malefiz rolü Angelina Jolie gitmis

  3. latif ipek 19 Ekim 2016, 23:45

    angeline jolie hayranıyım tekrarını izleyebilirim

Benzer Filmler