Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Maide’nin Altın Günü Sansürsüz izle – 2018 Türk Komedisi

Film Bilgileri

Maide’nin Altın Günü Sansürsüz izle – 2018 Türk Komedisi
720p

2018 yılında vizyona giren ve ünlü oyuncu Ezgi Mola’nın baş rolünde oynadığı Maide’nin Altın Günü 720p izle adlı film son yıllarda insanların merakle beklediği filmlerin başında gelen bir baş yapıttır. Maide’nin Altın Günü izle adlı film sinemalar da 1.687.389 insan tarafından izlenmiş ve yapımcıları tarafından 2.500.000 TL harcanarak çekilmiş bir filmdir.

 

Maide’nin Altın Günü tek part online izle

 

Maide’nin Altın Günü tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Eski İstanbul’un mahallelerinden birinde yaşayan Maide, burada tüm çevresi tarafından oldukça sevilen ve saygı duyulan bir insandır. Maide altın günlerine katılan kadınların başını çeken ve en eğlenceli altın günlerini düzenleyen kişidir. Fakat bir gün abisinin işten atılmasının ardından devamlı evde yatıyor olmasından dolayı altın günlerinen çekilme kararı verir. Bu kararın ardından mahallede kendisine rakip olan Ayşe kadın, gittiği her altın gününde mahallelerinde Maide’yi kötüleyen Ayşe kadının bu tavrını Maide’nin en yakın arkadaşı ve aynı zamanda günlere kadın Meltem Hanım’ın durumu Maide’ye söylemesi ile macera dolu anlar başlayacaktır. Bu durum karşısında yeniden altın günlerine dönme kararı veren Maide, 1 hafta içerisinde mahallenin en büyük ve en güzel altın gününü yapacağını ve bunu herkese söylemesini Meltem Hanım’dan ister. Bunu herkese söyleyen Meltem Hanım ise Maide arkadaşının yeniden altın günlerine dönmesinden oldukça memnun olmuştur. Yaptığı altın günü ile herkesin son derece eğlenmesini sağlayan Maide Hanım, eve gelen yeğeni ile birlikte bu işin üstesinden geldiğinden dolayı son derece mutlu olmuştur. Fakat boynunda olması gereken ve annesinin yadigarı olan altın gerdanlığın boynunda olmadığını anlayınca bir anda etrafı aramaya karar verir. Fakat evinde bulamayınca bu nazik ve iyi niyetli kadın bir anda ajan olur ve eve gün için gelen kadınların tek tek listesini çıkarır. Gerdanlığını çalacağını dşündüğü herkesin evine gizlice girerek gerdanlığın onlarda olup olmadığını arayacak olan bu kadının en büyük yardımcısı yine yeğeni olacaktır.

 

Son derece komik ve macera olaylarının sık sık yaşandığı, insanları gülmekten karnını ağrıtan Maide’nin Altın Günü full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça halinde eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Tutmayın Beni adlı filmi de sitemizde bulabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Maide’nin Altın Günü Sansürsüz izle – 2018 Türk Komedisi"
  1. SANEM 27 Temmuz 2018, 14:15

    ÇOOOOOK AMA ÇOOOOOK GÜZEL SİNEMADA İZLEYEMEDM BURADA İZLEDİM

Benzer Filmler