Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Mahremiyet izle 2001 türkçe dublaj tek part full hd

Film Bilgileri

Mahremiyet izle 2001 türkçe dublaj tek part full hd
720p

2001 yılında vizyona giren Mahremiyet izle filmi, kategorisinin en iyileri arasında gösterilen bir yapım. Fransa, İngiltere, Almanya ve İspanya ortak yapımı olan bu film, dram, psikoloji ve erotizm ögelerinin en iyilerini içeriyor. Yönetmen koltuğunda, Fransız sinemasının usta isimlerinden olan Patrice Chereau’nun oturduğu Mahremiyet’in senaryosunda Cherau ile birlikte, Hanif Kureishi, Anne-Louise Trividic gibi isimler yer alıyor. 119 dakikalık muhteşem bir sinema şöleni sunan film, ülkemizde 2002 yılında beyaz perdeye gelebilmiş. Erotizmin filmlerinin en güzel örneklerinden biri olan Mahremiyet, çok sayıda sinema eleştirmeninin de ilgisini çeken bir yapım. Çoğu erotizm içerikli filmden daha fazla olumlu yorum alan bu filmde, Patrice Chereau, doğal yeteneklerini konuşturarak bambaşka bir işe imza atmış.

 

mahremiyet tek part izle

Çok uluslu bir yapım olmasına rağmen, film boyunca yalnızca İngilizce dili kullanılıyor. Mahremiyet Türkçe dublaj izlenebiliyor. Filmin konusu, başarısız bir Londralı müzisyen üzerinden gelişmekte. Kariyerinde istediği noktaya ulaşamayan bu müzisyen, hayatın gerçekliğinden kurtulmak için, her hafta bir kadınla buluşuyor. Bu buluşmalar sırasında çok yoğun bir cinsel çekim oluşuyor ve birbirlerine karşı cinsel arzular duymaya başlıyorlar. Yalnızca seks yapmak için her çarşamba buluşan çift arasındaki ilişki, Jay’in partneri Claire’nin sevgilisi hakkında bir şeyler öğrenmek istemesiyle bambaşka bir boyuta taşınıyor. Claire, sevgilisiyle yaşadığı ilişkinin zedelenmesini istemiyor, fakat aynı zamanda Jay’den de vazgeçemiyor. Bu durum filmde çok sayıda psikolojik ve dram unsurunun ekrana gelmesinin önünü açıyor.

 

Yönetmen koltuğunda Patrice Chereau gibi usta bir yönetmenin oturduğu her filmden bekleyeceğimiz gibi, Mahremiyet filminde de kamera açıları, görsel ögeler gayet yerinde ve ön planda. Bu yüzden unutmayın; Mahremiyet HD izlenmek zorunda. Çok kaliteli ve çok ilginç bir yapım olan bu film, size unutamayacağınız bir iki saat vaadediyor.

1 yorum yapılmış "Mahremiyet izle 2001 türkçe dublaj tek part full hd"
  1. nadir 2 Mart 2018, 18:22

    İzlemekten acayip keyif aldım izlerim tekrardan yine.

Benzer Filmler