Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Luis ve Uzaylı Dostları Türkçe Dublaj izle – Almanya Animasyon Yapımları

Film Bilgileri

Luis ve Uzaylı Dostları Türkçe Dublaj izle – Almanya Animasyon Yapımları
720p

2018 Alman yapımı olarak karşımıza çıkan ve çocuklara gök bilim olayını sevdiren Luis ve Uzaylı Dostları Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 2.000.000 dolar olarak yapımcıları tarafından açıklanmıştır. Luis ve Uzaylı Dostları izle animasyon filmi sinemalar da özellikle 12 yaş grubu çocuklar tarafından 4.268.378 kez izlenerek büyük bir başarıya imza atmıştır.

 

Luis ve Uzaylı Dostları full hd izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Luis adındaki 12 yaşında olan bir çocuk asosyal hayatından dolayı bir tane bile arkadaşı olmayan birisidir. Babası da uzay araştırmacısı olarak çalıştığından dolayı uzaylılara oldukça ilgi duyan bu çocuk, gündüzleri devamlı yatarak geçirirken geceleri ise babasının çatıya koymuş olduğu teleskop ile devamlı gökyüzünü seyretmektedir. Bunun nedeni ise uzaylıların var olduğuna inanmasıdır. Uzaylıların var olduğuna inanan ve babasının aksine onların iyi niyetli olduklarini düşünen Luis, bıkmadan usanmadan gökyüzünü izlemeye devam eder. Gittiği okuldaki müdürü ise Luis’in bu durumuna çok sinirlenir ve babası ile konuşarak onun Luis’in yatılı bir okula gitmesinin daha iyi olacağından bahseder. Yatılı okula kesinlikle gitmek istemeyen Luis’in hayatı ise bir pazar sabahı değişecektir. Bir oyuncak dükkanında satılan malzemeden almak için dünyaya gönderilen 3 minik uzaylı, yanlışlıkla yaptıkları bir hata sonrasında Luis’in evinin kapısına çarparlar. Bu durum karşısında oldukça heyecanlanan Luis, uzaylılar ile hemen arkadaş olur ve onları odasında saklar. Babası uzaylıları kötü olduğu için sevmediğinden dolayı bu dostluğu gizlemek zorunda kalacaktır. Çünkü babası eğer bir gün uzaylı yakalanırsa onların hemen dondurulması gerektiğini düşünmektedir. 3 arkadaşının dondurulmasını istemeyen ve onların yeniden uzaya, ailelerinin yanına gitmesini isteyen Luis, bu 3 minik uzaylıya yardım etmek kararı alır. Fakat bu sırada yatılı okul müdürü evlerine gelmiş ve Luis’i okula götürmek istediğini söylemiştir. Bu durum sonrasında 3 uzaylı arkadaşının gezegeninden ayrılarak gezegenimize gel teklifi Luis’e oldukça etkileyici gelmeye başlamıştır. Luis ve Uzaylı Dostları full hd izle adlı filmde bir çocuğun başına gelen bir olay sonrasında ailesi haricinde dünyadan bile nasıl vazgeçeceğine tanıklıkledeceksiniz.

 

Bir çocuğun bu hayatta yaşadıkları olayların, büyükler tarafından asla anlaşılamayacağı ve ön yargılı yaklaşacaklarını konu alan Luis ve Uzaylı Dostları tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Wheely adlı animasyon filmimize de göz atabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Luis ve Uzaylı Dostları Türkçe Dublaj izle – Almanya Animasyon Yapımları"
  1. caki666 22 Ağustos 2018, 22:20

    Kaliteli film ama bence daha güzel filmler izlenebilir.

Benzer Filmler