Sitemizde 57 Kategoride Toplam 707 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Lucy Full HD Türkçe Dublaj izle – Scarlett Johansson Filmleri

Film ilk başta açılmıyor ise sayfanızı tekrar yenileyebilir ya da TEK PART VK seçeneğine tıklayarakta sorunsuz seyredebilirsiniz.
Sorun Bildir

Film Bilgileri

Lucy Full HD Türkçe Dublaj izle – Scarlett Johansson Filmleri
720p

2014 Fransa yapımı Lucy izlerken; gerilim, dram ve aksiyonu bir arada bulacaksınız. Ünlü oyuncu Scarlett Johansson’ın başrollerinde yer aldığı filmde, yönetmen koltuğunda ise Leon, Belalı Tanık, Arthur ile Minimoylar ve Beşinci Element gibi iddialı yapımlardan tanıdığımız başarılı yönetmen ve senarist Luc Besson oturmaktadır. İMDB oylamasından 6.4 puan alan film, genel seyirci puanı ise 7.5’tir. 08 Ağustos 2014 Türkiye vizyon tarihli filmi sitemiz aracılığı ile Lucy full hd 720p kalite izleyebilirsiniz.

 

Lucy-izle

 

Ayrıca Morgan Freeman gibi usta bir ismi bünyesinde barındıran film, 91 dakika boyunca size unutamayacağınız bir kurgu vaad ediyor. Her anı tempolu filmin konusu ise şöyledir: Mafyaların cirit attığı; eroin, suç ve kaçakçılığın kol gezdiği kötülüklerin şehri Tayvandayız. Mafyalar yasa dışı yollarla uyuşturucu ticareti yapmakta ve suçlar işlemektedirler. Hergün yeni bir masumu ellerine düşüren bu katil mafyalar, son kurban olarak Lucy’i seçmişlerdir. Çete, Lucy adındaki bu genç ve güzel kadını kurye olarak kullanmaktadırlar. Kuryelerin vücutlarına uyuşturucu madde yerleştiren çete, bu yolla kaçakçılık yapmaktadır. Fakat uyguladıkları bu taktik Lucy’nin vücudunda ters tepecektir. Çünkü genç kadının vücuduna yerleştirilen uyuşturucu, Lucy’nin kanına karışacak ve onu bir anda acımasız ve doğaüstü yeteneklere sahip bir savaşçıya çevirecektir. Artık intikam alma vakti Lucy’dedir. Bu harika senaryoya sahip filmi Lucy Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.

 

Lucy filminde bilim kurgunun tavan yaptığını rahatlıkla söyleyebilirim. Resmen ortaya zekice kurgulanmış aksiyon bol bir film çıkmış. Kullanılan müziklerde insanı alıp götürüyor. Oyunculuklara ise söylenecek kelime yok. Scarlett Johansson hayatının rolünü oynamış diyebilirim. Morgan Freeman ise usta oyuncu olduğunu bir kez daha kanıtlamış. Kesinlikle mutlaka izlenmesi gereken filmler arasında bulunmalı Lucy.

3 yorum bulunmaktadır: "Lucy Full HD Türkçe Dublaj izle – Scarlett Johansson Filmleri"
 1. Lucyci 25 Ekim 2015, 17:07

  bu kadının her filmini gözüm kapalı seyreder ve takdir ederim, kaliteli kadın 🙂

 2. Jim Waterson 30 Aralık 2015, 17:54

  Böyle bir zeka bende olsa dünyayı parmağımda oynatırdım. Muhteşem bir konu bence harikalar yaratmışlar.
  2015 yapımı MARSLI filmi konusunda beğendim bilim kurguyu bu filmlerde gördüm.

 3. serkan 8 Temmuz 2016, 15:52

  gercekden bilim kurgunun dibine vurulmuş sacma sapan aşk filimlerinden bıkanlara tafsiye ederim
  lucy 2 3 4 5 cıkması dilegiyle lucy oynayan kadında cok başarılı

Benzer Filmler