Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Locman 2018 Tek Parça izle – Aile Arasında Dramatik Konulu Filmler

Film Bilgileri

Locman 2018 Tek Parça izle – Aile Arasında Dramatik Konulu Filmler
720p

1980 yılında olan darbe öncesinde bir ailenin yaşadığı dramatik olayların beyaz perdeye yansıtıldığı Locman tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 9.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Locman izle adlı film sinemalar da 2018 yılında beyaz perde karşısında 6.279.273 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Locman 2018 tek part izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Mehmet TCDD içinde makinist olarak çalışan bir adamdır. Hayatını makinistlik yaparak kazanan ve karısı Sibel ve 2 çocuğuna bu şekilde bakan Mehmet, Ankara’dan gelen bir talimat ile depo şefliği görevine atanır ve Sivas’ın Divriği ilçesine ataması gerçekleşir. Artık hayatını ailesi ile birlikte burada geçirecek olan Mehmet ve ailesi, devletin kendilerine verdikleri bir lojman evinde kalmaya başlayacakları için, İstanbul’daki evlerinden pek eşya götürmezler. Lojmanların eşyalı olmasından dolayı böyle bir karar ile gelen bu aile, yeni hayatlarına alışabilmek için büyük bir çaba sarf ederler. Tam bu sırada gelen 12 Eylül darbesinin olması ise bir anda devlet kurumlarında çalışan tüm herkesin işten çıkarılması Mehmet’in de işinden olmasına sebep olur. İşten çıkarılan Mehmet, Sivas’a alışma aşamasında olan ailesi ile birlikte işsiz kaldığından dolayı daha zorlu zamanlar geçirmeye başlayacaktır. Bu sıra da darbeden dolayı ülke de ilan edilen sokağa çıkma yasağından dolayı son derece sıkıntılı zamanlar geçirmeye devam eden bu ailenin evlerinde yiyecek bir şey olmaması ve komşularından aldıkları yiyecekler ile karınlarını doyurmaları, lojmanda oturan insanların da devamlı yemek vermekten sıkılmalarından dolayı kesilmiştir. Artık ailesini doyurmak için dışarı çıkması gerektiğinin farkında olan Mehmet ise dışarı çıktığında askerler tarafından göz altına alınacaktır. Askerlerin adeta birer duygusuz robot gibi hareket etmeleri ve adamın çocuklarını ve karısını düşünmeden hareket etmeleri ise Mehmet’in Türk askerinin vicdanına olan güvenini kaybetmesine neden olacaktır. Tutuklu kaldığı sürede ailesini aklından çıkaramayan ve ne yaptıklarını merak eden bu adamın askerlerin elinden yaşayacağı dramatik olayları Locman sansürsüz izle adlı filmde izleyeceksiniz. Darbelerin ne kadar kötü olduğunu ve bir babanın ailesi için ne gibi zorluklara göğüs gerdiğini gördüğünüz de kendi babalık duygularınızı yada kocanızın kocalığını sorgulamaya başlayacaksınız.

 

2018 yılının en dramatik filmi olan ve özellikle 15 Temmuz darbe girişimine inat yapılmış ve halkı bilgilendiren bir film olan Locman full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Suyun Sesi adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Locman 2018 Tek Parça izle – Aile Arasında Dramatik Konulu Filmler"
  1. alebugelli 12 Eylül 2018, 21:38

    O değil de Locman filmi kıyak olmuş.

Benzer Filmler