Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Live Cargo izle 2016 full 720p

Film Bilgileri

Live Cargo izle 2016 full 720p
1080p

31 Mart 2017’de vizyona giren ve dram&gerilim türünün etkili bir örneği olan Live Cargo, 1 saat 28 dakika boyunca izleyiciyi ekrana bağlıyor. Logan Sandler yönetmenliğinde çekilen filmin sinamatografisi Daniella Nowitz’e ait. Live Cargo izlerken sürükleyici bir hikayenin içine girecek ve müthiş finalle sonuca ulaşacaksınız. Filmin başrol oyuncuları arasında; Gree Hemingway, Keith Stanfield, Robert Wisdom, Leonard Earl Howze, Sam Dillon, Frantz Lecoeur ve Ayumi Lizuka sayılabilir. Yas tutan bir çiftin yaşamaması gereken bir serüvenin konu edildiği film yer yer heyecan ve zaman zaman gerilim ögelerini bir arada sunuyor. Bahama’da gözlerden uzak bir adaya çekilerek hayatlarına devam etmek isteyen ikili kendilerini belediye başkanının kanunsuz işleri ve insan kaçakçılarının çemberinde bulur. IMDB puanı 6,8 olan Live Cargo Türkçe dublaj izleyerek siz de bu acı öyküye tanıklık edebilirsiniz.

 

 

live cargo full izle

 

 

Nadine ve Lewis, ailelerine ait evde ve Bahamalar’da acılarından uzaklaşmak isterken beklenmedik olayalar karşısında ne yapacaklarını şaşırır. Sadece kendilerine çeki düzen vermek ve hayata yeniden adapte olabilmek için bu küçük adayı tercih eden çift aslında büyük bir hata yaptıklarını kısa zaman içinde fark ederler. Kendilerini hiç ummadıkları ve beklemedikleri olayların merkezinde bulan çift yollarına kendi verdikleri kararlarla devam etmeye çalışır. Görsel anlamda özel sahnelerin yer aldığı Live Cargo full hd izlerken Bahama’nın muhteşem manzaralarına hayran kalacaksınız.

 

 

 

Oldukça değişik bir konuya sahip olan film, ağır temposuyla hareketli filmlerden hoşlanan izleyicileri hayal kırıklığına uğratırken, yaşanan sıra dışı hikaye pek çok kişi için de ilgi çekici olabilir. Çocuklarını yeni kaybeden genç bir çiftin tüm dünyanın sorunu haline gelmiş insan kaçakçılarıyla yolunun kesişmesiyse filmin en önemli kurgusu olarak düşünülebilir. Live Cargo izlerken siz de muhteşem çekimlere sahne olan güzel bir film izleyebilirsiniz.

4 yorum bulunmaktadır: "Live Cargo izle 2016 full 720p"
 1. Ayla2907 23 Ocak 2018, 12:52

  Arkadaşlarla izlerken çok keyif aldık tavsiye ederim.

 2. bbcturkce 23 Ocak 2018, 12:53

  Yine izlerim emeklerine sağlık çok harika olmuş.

 3. HavaSosyalMedya 24 Ocak 2018, 14:46

  Ne kadar güzel bir film olmuş harika çok beğendim gençler.

 4. fatih 2 Mart 2018, 18:09

  Harika bir film çok beğendim yine izlerim sanırsam.

Benzer Filmler