Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Lezzetler ve Renkler Türkçe Dublaj Full Hd izle – Romantik Komedi

Film Bilgileri

Lezzetler ve Renkler Türkçe Dublaj Full Hd izle – Romantik Komedi
720p

2018 yılında vizyona giren ve lezbiyenlik ile normal ilişki arasında kalan bir kızın dramatik hikayesinin anlatıldığı Lezzetler ve Renkler Türkçe dublaj izle filminin bütçesi 1.000.ooo dolar olarak açıklanmıştır. Lezzetler ve Renkler izle filminin sinemalar da izlenme sayısı ise 1.874.368’dir.

 

Lezzetler ve Renkler tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsedecek olursak, küçüklüğünden beri erkek arkadaşları olan fakat bu erkekler ile arasında bir ilişki olmayan Rebica, sonunda kendisinin kızlara karşı bir ilgisi olduğunu anlar. Bu durumu yıllarca gizledikten sonra kendisine evlen artık diye baskı yapan ailesine lezbiyen olduğunu açıklama cesaretini toplar. Tam söyleyeceği zamanlarda aşçı bir adam ile karşılaşan bu kızın kalbi bir anda hızlanır. Bu aşçıya karşı yoğun bir ilgi duymaya başladığını anladığında ise aslında lezbiyenlik duygularının çokta yoğun olmadığını anlar. Bu durumda aşçı ile bir ilişkisi başlayan kız, aynı zaman da çok beğendiği kızla da yakın ilişki kurmaya başlar. Aşçı ile evlense de bu kızla ciddi bir şekilde yasak aşk yaşayabileceğini düşünen kızın yaşadıkları hiçte hayal ettiği gibi gitmemeye başlar. Hayatı tamamen alt üst olan bu tatlı ve güzel kız bir tercih yapmak zorunda kalacaktır. Ya aşçı ile hayatını birleştirecek ve güzel bir evlilik hayatı sürecektir. Yada ailesine lezbiyen olduğunu açıkladıktan sonra yakınlık kurduğu kız ile ayrı bir eve çıkarak hayatlarını yaşayacaklardır. Lezzetler ve Renkler full hd izle adlı filmde dramatik bir hayat yaşamaya başlayan ve cinsel anlamda kimlik sorunu çeken bu kızın hikayesini izlerken sizler de içiniz de kalan gizli duyguları sorgulamaya başlayacaksınız.

 

Son derece etkileyici bir hayat hikayesi olan Rebica’nın dramatik öyküsünün anlatıldığı Lezzetler ve Renkler tek parça izle adlı film sitemize full hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu tarz bir dram filmi izlemek isterseniz Cebimdeki Yabancı adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Lezzetler ve Renkler Türkçe Dublaj Full Hd izle – Romantik Komedi"
  1. deli_kiz3512 1 Temmuz 2018, 13:57

    Lezzetler ve Renkler Süper herkese tafsiye ederim hiç bitmesini istemedim ama herşeyin bir sonu vardır…

  2. Tanar1723 1 Temmuz 2018, 13:57

    Harika bi film her gün izliyorum yeni bir filmi çıksa daha harika olur

Benzer Filmler