Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Lefty Brown’un Türküsü Türkçe Dublaj izle – Yeni Kovboy Filmleri

Film Bilgileri

Lefty Brown’un Türküsü Türkçe Dublaj izle – Yeni Kovboy Filmleri
720p

2017 yılında vizyona giren ve yeni nesil kovboy filmi olarak adlandırılan Lefty Brown’un Türküsü Türkçe dublaj izle adlı film, sinemalarda western film sevenler tarafından oldukça yoğun ilgi ile karşılaşmıştır. 26.226.783 insan tarafından sinemalarda izlenen filmin asıl konusu intikam almaktır.

 

Lefty Brown’un Türküsü izle

 

Filmin konusunu kısaca ele alacak olursak, Lefty Brown adında bir adam ortağı ve arkadaşı ile birlikte bir dağ evine giderler. Burada han da gecelemeyi amaçlayan bu sıkı dostlar, ardından istedikleri yere doğru yolculuğa çıkacaklardır. Fakat kaldıkları gece kovboylar tarafından basılan han, Lefty Brown’un arkadaşlarının gözünün önünde acımasızca öldürülmesine sebep olacaktır. Şans eseri saldırıdan kurtulan Lefty Brown bu durumu kendisine yediremez ve hemen yaşadığı kasabay dönerek silahını alır ve arkadaşlarının katillerinin peşine düşer. Yolculuk esnasında yolda karşılaştığı iki kovboyu da işe alan Lefty Brown, başından geçen olayları başından sonuna kadar anlatır. Saldırıyı yapan kovboyları tanıdıklarını söyleyen iki adama güvenen Lefty Brown, onlarla birlikte katillerin peşine düşer. Arkadaşlarının intikamını almak için yanıp tutuşan bu adam ve 2 kovboy arkadaşı ucu bucağı gözükmeyen bir çöl de kovboyların izini sürmeye başlarlar. Bir yandan sıcak ile savaşan Lefty Brown ve 2 kovboy arkadaşı katiller ile karşılaştıkları zaman ise sıkı bir çatışmanın içine gireceklerdir. Lefty Brown’un Türküsü full hd izle adlı filmde arkadaşlığın ne denli önemli olduğu vurgusu insanlara anlatılmıştır.

 

2017 yılında yapılan ve bütçesi 12.500.000 dolar olarak açıklanan bu film daha ilk haftadan giderlerini çıkarmış ve yapımcılarına güzel paralar kazandırmıştır. Lefty Brown’un Türküsü tek parça izle adlı filmi filmrax.com adresinden hd kalite de ve tek parça olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Savaştan Sonra adlı filmimizi de izleyebilirsiniz.

4 yorum bulunmaktadır: "Lefty Brown’un Türküsü Türkçe Dublaj izle – Yeni Kovboy Filmleri"
 1. sercan 15 Haziran 2018, 12:42

  Emeğine sağlık çok güzel olmuş umarım emeğinin karsılığını alınırsın…

 2. sevda 15 Haziran 2018, 12:42

  Lefty Brownun Turkusu bu filmi tekrar böyle güzel bir sunumla izleme fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim.

 3. rüya 16 Haziran 2018, 16:57

  Lefty Brown’un Türküsü Gerçekten harika işçilik çıkarıyorsunuz.Elinize emeğinize sağlık arkadaşlar.Teşekkürler..

 4. selman 16 Haziran 2018, 16:58

  walllaaa admincigimm adamsın sen en sevdigim filmi Lefty Brown’un Türküsü böyle güzel bir şekilde görmek beni ççook mutlu etti. helal olsun SANA

Benzer Filmler