Sitemizde 57 Kategoride Toplam 707 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Latin Sevgili Nasıl Olur Tek Parça 2017 Filmi

Film Bilgileri

Latin Sevgili Nasıl Olur Tek Parça 2017 Filmi
720p

Latin bir adamın severek yaptığı evlilik sonrasında aralarında anlaşmazlık olmasından dolayı karısından soğuması ve genç yaşlarda kurduğu fantazilerin yeniden ortaya çıkması ile meydana gelen trajikomik olayların işlendiği Latin sevgili nasıl olur full hd izle adlı film sizlerle.

 

Latin sevgili nasıl olur 2017 filmleri izle

 

25 yıllık evliliğini karısından soğuduktan sonra bitirme kararı alan Latin adam, sonunda genç yaşta kurduğu hayallerine kavuşacaktır. Bir kadına bağımlı olmadan kurduğu fantazileri yerine getirecek olan bu adam bunun heyecanını yaşamaktadır. Bu adamın fantazisi, kendisinen büyük ve olgun kadınları tavlayarak onlarla mutlu birer gece geçirmektir. Karısı ile boşandıktan sonra kız kardeşinin yanına yerleşen bu adam, kardeşinin yanında bu işi rahatlıkla yapabileceğini düşünür. Taşındığı yerde Latin sevgili nasıl olur Türkçe dublaj izle diye insanların birbirine sorduğunu öğrenen bu adam rahatlıkla burada hedefine ulaşacaktır. Fakat öyle bir aksilik vardır ki adam bunu hiç hesaba katmamıştır.

 

Gerçekten aile olmayı özleyen bu adam, artık yattığı kadınlardan tad almamaya başlayınca yeniden eski karısına dönmeye karar verir. Fakat bu artık eskisi kadar kolay olmayacaktır. 2017 yılının en iyi trajikomik filmi seçilen Latin sevgilisi nasıl olur tek parça olarak izleyebilirsiniz. Oyun sonu adlı belgesel tadındaki filmimizi de izlemenizi öneririz.

2 yorum bulunmaktadır: "Latin Sevgili Nasıl Olur Tek Parça 2017 Filmi"
  1. BeyzaKul14 10 Mayıs 2018, 23:34

    Latin sevgili nasıl oluru bırak Sen Türk sevgiliye bak.

  2. serpil 10 Mayıs 2018, 23:35

    Latin sevgili herkes tarafından biliniyor. Bence bilinmelide.

Benzer Filmler