Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Lanetli Sular 2018 Full Hd izle – 2018 Amerikan Gerilim Korku Filmleri

Film Bilgileri

Lanetli Sular 2018 Full Hd izle – 2018 Amerikan Gerilim Korku Filmleri
720p

Son zamanlarda yapılan en ilginç konuya sahip bir gerilim filmi olan ve eleştirmenler tarafından oldukça beğenilen Lanetli Sular Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 17.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Lanetli Sular izle adlı film sinemalar da 5.274.257 kişi tarafından beyaz perde karşısın da izlenmiştir.

 

Lanetli Sular full hd sansürsüz izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Will herkesten uzak ormanın içerisin de bir villa da yaşayan insanlardan uzak olduğundan dolayı son derece huzurlu bir şekilde hayatını sürdüren bir adamdır. Arkadaşları ile sadece sosyal medya üzerinden görüşen bu delikanlı yanına pek arkadaşı gelmediğinden dolayı bu durumu kendisine sıkıntı yapmaya başlar. Bu sırada sosyal medya da uzun zamandır sohbet ettiği arkadaşı Sara’ya bu sıkıntısından bahseder. Arkadaşları tarafından aslında pek sevilmediğini ve yanına gelmediklerinden dolayı oldukça kırıldığını anlatan Will’in bu durumuna üzülen Sara bir hafta sonu arkadaşına sürpriz yapmak için hazırlıklar yapar. Evinin konumu bilen Sara bir hafta sonu aniden çıkarak arkadaşı Will’in yanına gider. Karşısında Sara’yı gören Will belki de hayatının en mutlu zamanını yaşamaktadır. Fakat birlikte geçirdikleri zaman içerisin de Sara, Will’in farklı hareketlerinden son derece şüphelenir. Adeta kendisi bir başka güç tarafından yönlendiriliyormuş gibi davranan arkadaşına yardım etmek için onunla uzun uzun dertleşir. Bir sabah kalktığın da Will’in bahçesindeki havuza girmeye karar veren Sara, yanında getirdiği bikinilerini giyerek arkadaşı uyanmadan yüzmeye başlar. Fakat bu sıra da suyun dibine daldığın da ise suyun içinde gördüğü şeytani varlık tarafından saldırıya uğrayınca neye uğradığını şaşırır. Zor bir şekilde bu saldırıdan kurtulan ve hemen arkadaşının odasına koşan Sara bu durumdan arkadaşına bahseder. Arkadaşının bu konu hakkında bilgisi olduğunu anladığı anda hemen orman evinden çıkarak evine gitmeye karar verir. Fakat bu kararı aldıktan sonra suya giren ve bu lanetli suya temas eden herkesin bu varlıklar tarafından musallat olunarak cinnet getirmeye sürüklendiğini anlar. Bir türlü orman evinden çıkamayacak olan bu kız ve arkadaşı Will, sonunda bu yaratıklar ile savaşmaya karar vereceklerdir. Lanetli Sular full hd izle adlı film de bilim kurgu, korku ve gerilim olaylarını aynı anda yaşayacak ve son derece heyecan dolu dakikalar geçireceksiniz.

 

Amerikan yapımı gerilim ve korku filmi olarak karşımıza çıkan ve farklı konusu sayesinde ülkemizde de oldukça beğenilen Lanetli Sular tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin benzeri olan Lanetli Konak adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Yorum Yap "Lanetli Sular 2018 Full Hd izle – 2018 Amerikan Gerilim Korku Filmleri"

Benzer Filmler