Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Kusursuz Sevgilim Full Hd – 2018 Filmleri

Film Bilgileri

Kusursuz Sevgilim Full Hd – 2018 Filmleri
720p

2018 yılında gösterime giren ve Kanada yapımı bir aşk filmi olan kusursuz sevgilim Türkçe dublaj izle, diğer aşk ve romantik filmlerinden çok daha farklı bir konuya sahiptir. Bir adamın iş hayatındaki başarısından sonra karşısına çıkan kız ile yaşayacağı büyük aşk anlatılmaktadır.

 

Kusursuz sevgilim Kanada filmi izle

 

Filmin konusunda; Vivian Blair adındaki bir bilgisayar programcısının yapmış olduğu büyük projelerden sonra ülkenin en iyi yazılımcısı olarak ilan edilir. Bu durumun ardından büyük bir firmadan iş teklifi alan Vivian Blair, bu iş sayesinde hayatının kurtulacağını düşünmeye başlar. Proje sonrasında alacağı 2 milyon dolar ile yeni bir hayat kurma hayalleri adamın aklında belirir. Bu parayı düşünerek hemen projeye başlar. En kısa zaman içerisinde projeyi aktif eden adam parasını aldıktan sonra kendi yapmış olduğu arkadaşlık sitesine üye olur. Bura da kusursuz sevgilim tek parça izle adlı kadın ile tanışan bu adamın hayatı baştan sona değişecektir. Kusursuz sevgilim full hd izlemek istiyorsanız web sitemizden izlemelisiniz.

 

Çıktığı televizyon programında yaptığı proje sonrasında tanıştıklarını anlatarak firmaya da destek olan bu adamın televizyon konuşmasından sonra siteye olan rehavet baştan sona artmış bulunmaktadır. Bekarlar adlı romantik filmimiz de sitemize eklenmiştir. Keyifle izleyebilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Kusursuz Sevgilim Full Hd – 2018 Filmleri"
  1. tombisfil 4 Mayıs 2018, 17:26

    Ben tombiş fil. Kolay kolay film beğenmem ama bu film bir harika dostum 😀

  2. sena başak 6 Mayıs 2018, 12:01

    Romantik filmlere bayılıyorum. Kusursuz sevgilim şahane olmuş arkadaş.

Benzer Filmler