Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Kurucu Tek Parça izle – The Founder Kuruluş Filmleri

Film Bilgileri

Kurucu Tek Parça izle – The Founder Kuruluş Filmleri
720p

Bir iş yeri kurmak gerçekten çok zordur. Hele de o iş yerinin içeriğinde yiyecekler varsa insanların güvenlerini kazanmak daha da zorlaştırır işlerini kurucuların. McDonald’s kurucu olan Richard Macdonald tarafından 1955 yılında kurulan şirketin kuruluş sırasında ne gibi zorluklar ile karşılaştıklarını ve ne denli tehlikeli olaylar ile karşı karşıya kaldıklarını Kurucu Türkçe dublaj izle filminde anlatacaktır.

 

Kurucu full hd izle

 

Richard Macdonald, arkadaş Ray ile birlikte bir proje üretmeye karar verirler. Hayat boyunca bitmeyecek bir proje üretmek isteyen bu arkadaşlar sonunda yiyecek sektörü üzerine bir şirket kurmaya karar verirler. Şirketi ilk kurdukları andan itibaren ilk şubelerini yaşadıkları kasabada açan bu iki çılgın arkadaş, özel ürettikleri besinler ile kısa zaman da kasabalarında ilgi oldağı haline gelirler. 1 Sene içerisinde Amerika’nın her yerinde şube açan bu arkadaşların başıu mafya ile belaya girer. Çok aşırı derece de para kazandıkları için mafya tarafından korunmaları gerektiği kendilerine iletilir. Açık bir şekilde tehtid edildiklerini anlayan bu iki arkadaş ülkelerini terk etmek zorunda kalırlar. Yönetimlerini yurt dışından sürdüren bu arkadaşlar gittikleri Fransa ülkesinde de bir şube açarlar. Burada da oldukça sevilen bu besin bir anda Fransa’nın da vazgeçilmez tadı haline gelir. Kendi koruma şirketlerini kurduktan sonra ülkelerine dönen bu arkadaşlar sonunda tüm dünya ülkelerine açılmaya karar verirler. Tam 5 yıl içerisinde tüm dünya da en sevilen yiyecek haline gelen Mcdonald’s markası ülkemiz Türkiye’de de hala hizmet vermektedir. Kurucu filmi tek parça izle adlı filmde hayallerinin peşinden koşan ve hiç bir şekilde bundan vazgeçmeyen bu arkadaşların yaşadıkları tüm herkese ders niteliğindedir.

 

2017 yılında vizyona giren ve bir çok insanın iş konusunda atılım yapmasına sebep olan Kurucu 2017 720p izle adlı film hd kalite de ve tek parça olarak sitemize eklenmiştir. Ayrıca bu tarz belgesel filmi izlemek isteyenler için İnsancıklar adlı filmi öneriyoruz. Herkese iyi seyirler.

6 yorum bulunmaktadır: "Kurucu Tek Parça izle – The Founder Kuruluş Filmleri"
 1. Muzaffer__M 10 Haziran 2018, 13:39

  filim gerçekten mükemmel bence vaktinizi ayırıp izlemelisiniz. Bana teşekkür edeceksiniz fakat ben duyamyacağım o yüzden şimdiden önemli değil kardeşlerim açın filmi mısırınızı alın çayımızı falan oturun koltuğa izleyin keyfinize bakın

 2. AtacanYucel1 10 Haziran 2018, 13:39

  Efsane.Imdb o kadar gercekden hakk ediyor.
  Izleyin derim.Adamlar cunki yapiyo gerçekten

 3. abubekir_sahin 11 Haziran 2018, 22:09

  Bu kadar yüksek görüntü kalitesini sorunsuz izleyeceğim aklıma gelmezdi bravo admin.

 4. hsynyucel_44 11 Haziran 2018, 22:09

  Kurucu Güzel bir film gayet akıcı ve heyecanlı tşkler

 5. Yasin 14 Haziran 2018, 11:50

  admin gerçekten senin gibisi yok isteklerin hepsini yerine getiriyorsun sana sözüm olsun bundan sonra bütün filmleri bu sitede izlicem 🙂

 6. Tek_Vatan_1 14 Haziran 2018, 11:50

  Kurucu filmine bayıldım sağol admin valla senin kadar iyisi yok başarılar dilerim 🙂

Benzer Filmler