Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Kurtuluş Günü 2 izle – Yeni Tehdit 2016 full hd

Film Bilgileri

Kurtuluş Günü 2 izle – Yeni Tehdit 2016 full hd

Dünya ve uzaylı istilası temasında ilerleyen filmler içerisinde pek çok yapıma öncü niteliğinde olan Kurtuluş Günü filmi, dönemine göre eleştirmenler ve izleyiciler tarafından tam puan almıştı. Özellikle de yönetmen Emmerich’e Oscar ödülü kazandıran film, doksanlı senelerde bilim kurgu ve aksiyon adına elindeki imkanları sonuna kadar kullanarak harika bir iş çıkarmıştı. Aradan geçen 20 sene içerisinde her daim devam öyküsünün gündemde olması da, Emmerich ve yeni ekibini yeniden eski maceraya doğru yönlendirdi. 2016 yılı filmleri kategorisinde kendisine yer edinmiş olan Kurtuluş Günü 2 izle filmi, eski günlere mükemmel bir geri dönüş yaparak yepyeni bir yaklaşımla adımlarını atıyor. Bu sayede de filmin sahip olduğu potansiyelin iki katı üzerine çıkabildiğini söyleyebiliriz. Kurtuluş Günü 2 ful hd izle formatına da sahip olan film, uzaylıların saldırı yaptığı Dünya’ya 20 sene sonrasında yeniden saldırmasını anlatıyor. Her sahnesinde farklı ve özel bir kurgusallığı içerisinde bulundurmakta olan filmin ilk sahnesinden itibaren öncüsü filme duyduğu saygı da bir hayli dikkat çekmektedir.

Son olarak Kurtuluş Günü 2 Türkçe altyazılı izle formatı ile de bu filmi rahatlıkla izleme imkanı bulabilirsiniz. Orjinalliğini sonuna kadar ilerletmekte olan ve yönetmenlik dehasını da her sahnesinde fazlasıyla hissettiğimiz film sayesinde gündelik hayatınıza güzel bir sinema molası verebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler dileriz…

4 yorum bulunmaktadır: "Kurtuluş Günü 2 izle – Yeni Tehdit 2016 full hd"
 1. edip 17 Ağustos 2016, 18:27

  harika bir film, tek kelime ile muhteşem. bazı sahnelerine hayran kaldığımı da belirtmek isterim.

 2. talha 1 Eylül 2016, 04:37

  on numara bir film, devam filminin de kesinlikle çekilmesi kanatindeyim. böyle filmleri bize kazandırdığınız için size çok teşekkür ediyorum. kesinlikle tavsiye edilir arkadaşlar.

 3. fatih 25 Eylül 2016, 00:32

  süperdi film, adamlar baya emek etmişler belli. nerden baksan bu filme 10 trilyon harcanmıştır. çünkü görsel efektler falanda baya iyiydi. teşekkür ediyorum film için, tavsiye de ederim, izleyin arkadaşlar. güvenin bana :DD

 4. Tulpaar 25 Eylül 2016, 00:34

  İlk defa bir filme yorum atıyorum. Çok iyi bir filmdi. Zaten bu serinin ilk filmini de seyretmiştim daha önceden. O yüzden bilerek ve takip ederek oturdum filmin başına. Çok beğendim filmi. Açıkcası zaman kaybı falan da değil. Dikkatli seyredin ve ilk seriyi de seyretmenizi tavisye ederim.

Benzer Filmler