Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Küçük Cadı 2018 Türkçe Dublaj izle – Almanya İsviçre Animasyon Filmleri

Film Bilgileri

Küçük Cadı 2018 Türkçe Dublaj izle – Almanya İsviçre Animasyon Filmleri
720p

Küçük ve tatlı bir cadının geleneksel danslara katılmak için atıldığı maceraları konu alan Küçük Cadı Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Küçük Cadı izle adlı film sinemalar da 5.265.905 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Küçük Cadı Türkçe izle

 

Filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmek istiyorum. Cadıların yaşadığı bir ormanda tüm cadılar tarafından dışlanan ve her yıl 30 Nisan’da yapılan partiye kesinlikle davet edilmeyen bir cadıdır. Her ne kadar kendisi bir çocuk gibi gözükse de tam 127 yaşında olan bu cadı, her sene 30 Nisan’da bu partiye davet edilerek cadıların geleneksel dansında bulunmak için türlü çabalar vermekte fakat bir türlü bu bu hayalini gerçekleştirememektedir. Sonunda kafasına koyan ve bu yılki 30 Nisan partisine gizlice de olsa katılmaya karar veren bu cadı, partinin olduğu yüksek tepeye çıkarak içeri girmeye çalışır. Fakat çok güçlü bir büyü ile korunan bu partinin girişini aşabilmesi için çok güçlü bir cadıdan güçlü bir büyü yardımı alması gerektiğini anlar. Bu yıl yine girememiş olan bu küçük cadı kendisine yardım edecek bir büyücü bulur. Fakat bu büyücünün bu küçük cadıya yardım etmesi için bir şartı vardır. 30 Nisan yılına kadar önğnde 1 yıl olduğunu söyleyen usta cadı, küçük cadının bu süre zarfı içerisinde tam olarak 6789 adet büyü öğrenmesini ve bu öğrendiği büyüleri ustaca uygulaması gerektiğini söyler. Bu partiye girmek için yıllarca beklemiş olan ve bir çok çaba göstermiş olan küçük cadı, kendisini kesinlikle bu partiye sokabileceğini söyleyen usta cadının söylediği şartları kabul ederek hemen çalışmalara başlar. 365 gün boyunca bu büyülerin tamamını öğrenen ve son derece usta bir büyücü haline gelen küçük cadı, usta cadının yanına gittiği zaman artık kendisinin de usta bir cadı olduğunu ve öğrendiği büyüler sayesinde o koruma kalkanını aşabileceğini söyler. Neredeyse cadılar arasında en güçlü cadı haline gelen bu küçük cadı, öğrendiği büyüler sayesinde koruma kalkanını aşacak ve hayali olan geleneksel dansı büyük cadılar ile beraber yapacaktır. Küçük Cadı full hd izle adlı film de azimin ne kadar güzel olduğunu insanlara anlatmaktadır.

 

Cadılarn hayatlarını anlatan ve bir çok insanın cadıların var olmasına inandığı bir filmi konu alan Küçük Cadı tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin benzeri olan Kral Şakir Oyun Zamanı adlı animasyon filmimize de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap "Küçük Cadı 2018 Türkçe Dublaj izle – Almanya İsviçre Animasyon Filmleri"

Benzer Filmler