Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Küçük Bir Rica 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Gerilim ve Suç Filmi

Film Bilgileri

Küçük Bir Rica 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Gerilim ve Suç Filmi
720p

Amerikalı yazar Darcey Bell’in aynı adlı romanından uyarlanan ve beyaz perde karşısında oldukça sevilen Küçük Bir Rica Türkçe dublaj izle filminin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Etkileyici sahneleri ile insanları heyecana boğan Küçük Bir Rica izle filminin sinemalar da izlenme sayısı ise 2.526.683 kişidir.

 

Küçük Bir Rica full hd izle

 

Küçük Bir Rica full hd izle adlı filmin konusundan kısaca sizlere bahsedecek olursak, küçük bir kasabada yaşayan ancak internete yüklediği videolarla ün kazanan Stephanie Ward’un yaşam hikayesi. Yıllar önce eşinden ayrılmış oğlu ile birlikte tek başına geçinmeye çalışan Stephanie Ward bunca zaman hiç bir zorluğa boyun eğmemiştir. Bir gün oğlunu okulundan almak içi gittiğinde oğlunun en yakın arkadaşının annesi Emily Nelson ile tanışır. Emily’e hayran olan, Stephanie Ward çocukları sayesinde yakın arkadaş olurlar. Her gün birlikte vakit geçiren bu iki arkadaş birbirlerinden ayrılmaz hale gelirler. Ancak Emily’le arkadaş olan Stephanie Ward onun haraketlerini tuhaf bulmaya başlar. Ona bu kadar yakın olmasına rağmen ona bu kadar yaklaşabiliyorken hiç bir zaman ulaşamaz. Tıpkı güzel bir hayalet gibidir. Stephanie Ward, Emily’nin fotoğrafını çektiği anda Emily bu duruma çok kızar. Stephanie onun farklılığını bu olaydan sonra daha çok anlar. Stephanie Ward, Emily’i arkadaşı olarak görüyor olsada emily onu öyle görmüyordur. Bir gün Emily, Stephanie Ward’u ara ve yardıma ihtiyacı olduğunu ancak bir ricası olduğunu söyler. Onun bu telefon çağırısıyla Emily’nin evine giden Stephanie Ward , Emily’i bulamaz. Beş gündür Emily’den haber alamayan ailesi ve Stephanie hala bir umutla polislerden haber beklemektedir.Ancak Emily’den bir türlü haber alınamıyordur. Emily’i aramaya çıkan Stephanie onun eski yaşadığı kasabaya gider. Eski ev arkadaşı ile konuşur ve arkadaşının dediği şeyler çok tuhaftır. Stephanie Ward, eğer Emily’nin geçmişini deşmeye devam ederse altından çok büyük bir şey bulacaktır. Emily, Stephanie Ward gibi normal biri değildir. Onu bu zamana kadar gerçek olarak kimse çözememiştir. Emily böylesine güzel bir kadınken her zaman görünmez olmayı tercih eden biridir. Stephanie Ward, Emily’nin kayıp olmasından sonra iyice kendisini kötü hissetmeye başlar. Stephanie, Emily kayıp olduğundan beri onun eşi ve oğluyla yaşamaya başlar. Sanki biryerlerde Emily’nin kokusunu alan Stephanie bu durumdan hiç memnun değildir. Bir akşam yemeğinde Emily’nin oğlu Jack, annesini gördüğünü ve Stephanie selam söylediğini söyler. Emily’e ne olduğu konusunda hiç kimsenin bir bilgisi yoktur. Arkasında bir çok iz bırakırken nasıl bu kadar görünmez olduğunu kimse anlayamaz. Emily kayıp olmadan önce kocası dört milyon dolarlık bir yaşam garantisi yaptırmıştır ve bu durum ilk defa öğrenilir. Neler olduğu konusunda Stephanie Ward haricinde kimsenin bilgisi yoktur. Stephanie Ward, her şeyi öğrenir. Emily artık herkesin kabusu olmaktadır.

 

Fenomen olan bir kadının tüm her şeyden vazgeçerek kocası ile birlikte kaybolan arkadaşını aramaya koyulmasını konu alan Küçük Bir Rica tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Panipat 2018 izle adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Benzer Filmler