Sitemizde 57 Kategoride Toplam 776 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Küçük Ayak 2018 Animasyon Türkçe Dublaj izle – Kar Adam Küçük Ayakları

Film Bilgileri

Küçük Ayak 2018 Animasyon Türkçe Dublaj izle – Kar Adam Küçük Ayakları
720p

2018 yılının insanlar ve hayvanlar arasında geçen en iyi animasyon filmi seçilen Küçük Ayak Türkçe dublaj izle adl filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yapılan bir diğer açıklamaya göre Küçük Ayak izle adlı filmin sinemalar da 4.216.326 kişi tarafından izlendiği belirlenmiştir.

 

Küçük Ayak tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, bir kar ülkesi içerisinde yaşayan yeti topluluğunun bireyi olan Starc, hayatları boyunca yetiden başka bir şey görmemiş olan topluluğuna bir gün insanların var olabileceğini anlatır. Bu durum karşısında topluluğun lideri ise arkadaşlarının kafasını bu şekilde bulandırmaması gerektiğini ve dünya üzerinde yaşayan tek varlıkların kendileri olduğunu söyler. Yetilerin arasında büyük bir şekilde azarlanan Starc, sonunda bir karar alır ve topluluktan ayrılarak bir insan aramaya başlar. Günlerce gezdikten sonra bir tek insana bile rastlamayan bu yeti, morali bozuk bir şekilde kabilesine geri dönmeye karar verir. Fakat birden ormanda bir ağlama sesi duyan buy dev ayak, hemen sesin geldiği yere doğru gider. Bura da bir insanı gören yetinin gözleri bir anda mutluluktan kocaman olur. İlk başta yetiyi karşısında gören Marly adındaki adam korkudan ne yapacağını şaşırsa da, yetinin kendisine iyi yaklaşmasından sonra bir nebze de olsa rahatlar. El hareketleri ile anlaşan bu iki dost, sonunda Starc’ın Marly’i topluluğuna götürerek insanların var olduğunu kanıtlamak istemesi ile daha da perçinleşir. Yeti ile birlikte karda yaşayan bu koca ayakların kabilesine giden Marly, burada kendisini gören ve kendisine oldukça fazla ilgi gösteren diğer yetileri gördüğünde ise, aslında dünya da sosyal olarak yaşayan varlıkların sadece insan olmadığını anlar. Bu gördüğü yetiler de aynı insanlar gibi çalışıyor ve kabileler halinde yaşıyorlardır. Ancak yetilerin liderini endişe ettiren bir durum vardır. Acımasız olduğunu bildiği ve daha önceden ailesinin ölümüne sebep olan insanların kabilelerinin yerini bulması ile yok edilebileceklerini düşündükçe Marly’e olan nefreti günden güne artacaktır. Küçük Ayak full hd izle adlı filmi izlediğiniz zaman aslında acımasızlıkların tüm gereğini insanların gerçekleştirdiklerini anlayacaksınız.

 

İnsanlar ile hayvanların çok iyi birer dost olabileceklerini konu alan Küçük Ayak tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Luis ve Uzaylı Dostları adlı animasyon filmimizi de izleyebilirsiniz.

Yorum Yap "Küçük Ayak 2018 Animasyon Türkçe Dublaj izle – Kar Adam Küçük Ayakları"

Benzer Filmler