Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Kralın Seçimi izle 2017 full hd tek part

Film Bilgileri

Kralın Seçimi izle 2017 full hd tek part
720p

Norveç yapımı Kralın Seçimi filmi 2016 yılında gösterime girmiştir. Savaş ve aksiyon türündeki film, dram kategorisinde de yer almaktadır. Diğer adı Kongens Nei olan Kralın Seçimi izle seçeneğiyle 28 Eylül 2016 yılında vizyona girmiştir. Eric Poppe yönetmenliğiyle çekilen filmin oyuncu kadrosunda; Anders Baasmo Christiansen, Anders Vegdal Bjerke, Jesper Christensen ve Odd-Audor Bentsen bulunmaktadır.

 

 

kralın savaşı full izle

 

 

Kralın Seçimi Türkçe dublaj izlemek, film kadrosu ve film hakkındaki yorumları incelemek için link üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. İkinci Dünya Savaşı ve gerçek kesitleriyle 9 Nisan 1940 yılından örnekler vermektedir. Alman Nazi’lerinin Norveç’e dayanmasını anlatan filmde, Oslo mekan teşkil etmektedir. Norveç Kralı ve Alman Nazilerinin pazarlıkları filmde anlatılmaktadır. Norveç Kralı II. Hakan’ ın savaşa girmemek için verdiği ve ülkenin kaderini etkileyen seçimleri, filmin konusunu oluşturmaktadır. Kralın Seçimi full hd izle seçeneği ile Almaz Nazilerin İkinci Dünya Savaşı sırasında yaptığı zorbalıklar, gerçek tarihten ilham alınarak gözler önüne serilmektedir. The King’s Choice orijinal ismiyle Kralın Seçimi filmi, 133 dakika uzunluğunda tarih ve savaş filmidir. Gerçekten ilham alan filmin senaryosunu Harald Rosenløw-Eeg ve Jan Trygve Røyneland yazmıştır.

 

 

 

The King’s Choice izlerken, ödüllü yönetmenin başarısını ve film ödüllerinin filmin değerini artırdığını izleyeceksiniz. Dünya tarihi ve Norveç’in ülke kaderini belirleyen, dram dalındaki duygu yüklü filmde, bir kararın nasıl alındığı, bir ülkenin kaderinin sonsuza kadar nasıl seçildiği ve varlığını sürdürmesi için Alman Nazilerle geçirdiği süreç, en kaliteli ve gerçek tonda anlatılmaktadır. Alman Nazi zihniyetine karşı bağımsızlık ve özgürlük mücadelesi veren, savaşa çekilmek isterken onurlu duruşuyla direnen Norveçliler ve Norveç Kralı’nın öyküsüdür. 1945 yılından sonra Norveç özgürlüğüne kavuşarak, Almanlar teslim olmuştur. Bağımsızlık sonrası 50 bin Norveçli Nazi sempatizanı olarak vatana ihanet suçuyla yargılanmış, 25’i idam edilmiştir.

1 yorum yapılmış "Kralın Seçimi izle 2017 full hd tek part"
  1. atıf 2 Mart 2018, 18:17

    İyi bir film olmuş herkese tavsiye ederim 🙂

Benzer Filmler